اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / خرمي مدير كانون:دوران سربازی از ایام به یادماندنی زندگی جوانان است

خرمي مدير كانون:دوران سربازی از ایام به یادماندنی زندگی جوانان است

باهدف تقویت و بالابردن روحیه خدمتی پرسنل وظیفه ، سومین اردوی یک روزه فرهنگی و زیارتی در جوار مرقد شریف امامزادگان یاسر وناصر واقع درحصار گلستان شهرستان طرقبه شاندیزبرگزار شد .

P1190866

به گزارش روابط عمومي كانون اصلاح و تربيت مشهد در این اردو که با حضور جمعی از سربازان وظیفه یگان حفاظت زندان در معیت کوهجانی فرمانده یگان حفاظت و حجه الاسلام اکبریان مسئول فرهنگی  برگزار شد ؛ شرکت کنندگان علاوه بر بهره مندی از فضای معنوی زیارتگاه در کلاس باز آموزی احکام و عقاید دینی نیز شرکت نمودند . از جمله جلوه های زیبای این اردو اقامه نماز جماعت در کنار مزار شریف امام زادگان بود .

سپس درادامه درفضای معنوی و روحانی حرم مطهر جهت ادای احترام و زیارت حضرت معصومه سلام الله علیه حضور یافته که پس از زیارت وپذیرایی واهداء بسته های فرهنگی از حاضرین همگی به یگان خدمتی برگشتند .

P1190847 P1190826 P1190832

 خرمی مدیر کانون : با بیان این نکته که دوران سربازی از ایام به یادماندنی زندگی جوانان است و تاثیر زیادی در شکل گیری شخصیت و آینده افراد دارد گفت : اگر جوانان سرباز ، نظم و انضباط دوران سربازی را به عنوان ارمغان این دوران با خود همراه کنند و از الگوهای مختلف این دوران را سرمشقی در انضباط زندگی خویش قرار دهند می توانند آینده ای پویا و کارآمد برای خود ترسیم کنند.

P1190857

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content