اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / شريف نژاد : آماده باش صددرصدي نيروها جهت اجراء انتخابات سالم

شريف نژاد : آماده باش صددرصدي نيروها جهت اجراء انتخابات سالم

DSC_1482

شريف نژاد معاون سلامت ،اصلاح و تربيت زندانهاي استان از آماده باش صد در صدي نيروها جهت اجراء انتخابات مجلس شوراي اسلامي و خبرگان رهبري در سطح زندانهاي استان در اجراي دستورالعمل سازمان خبر داد .

11

به گزارش ستاد خبري اداره كل زندانهاي استان مهندس شريف نژاد در تشريح خبر افزود: در اجراي فرمان مقام معظم رهبري مبني بر شركت گسترده و دشمن شكن همه آحاد ملت در انتخابات هفتم اسفند ، اقدامات لازم جهت حضور گسترده زندانيان در اين انتخابات فراهم شده است.

وي اشاره كرد عزت اسلام و پایداری جمهوری اسلامی ایران بستگی به حضور فعال مردم در صحنه های حساس انقلاب دارد . این مردم بودند که در تمامی صحنه های حساس انقلاب به میدان آمده و با هوشیاری کامل و تلاش مستمر در تعیین سرنوشت خویش گام نهاده و این انقلاب را به پیروزی رسانده اند. این مردم بودند که در تمامی دوره های انتخابات چه مجلس خبرگان رهبری و چه مجلس شورای اسلامی و چه غیر آن آزادانه و با شور و هیجان به پای صندوق های رای رفته و به نامزد مورد نظر خود رأي داده اند زندانيان هم از اين مردمند و بدون هيچگونه اجباري دوش به به دوش آحاد مردم همه ساله حضور گسترده اي دارند .

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content