اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / آغاز دوره جدید سواد آموزی در کانون همراه با بازدید کارشناس سوادآموزی طرقبه شاندیز

آغاز دوره جدید سواد آموزی در کانون همراه با بازدید کارشناس سوادآموزی طرقبه شاندیز

دوره جدید سوادآموزی طی برگزاری جلسه با نهضت استان وهماهنگی با ثبت احوال مشهد وثبت سجلی مددجویان در سامانه سناد آموزش پرورش ، با حضورکارشناس مسئول سواد آموزی و مددجویان بی سواد وکم سواد مجموعه توسط حجه الاسلام شیخ زاده آغاز گردید.

به گزارش روابط عمومي كانون اصلاح و تربيت : اشج مدير کانون در تشريح خبر ضمن تقدیر از برگزاری وشروع این دوره که با همکاری آموزش پرورش شهرستان طرقبه شاندیز ،بخش سواد آموزی وبه همت واحدفرهنگی، در کانون راه اندازی گردید،افزود : انتقال دهندگان سواد آموزی نقش مهمی در ریشه کن کردن بی سوادی و کاهش آسیب در زندانها می باشند و با توجه به فراهم شدن آموزش در كانون ، تلاش مي كنيم راه حلي پيدا كنيم تا زندانياني كه فاقد مدارك شناسايي هستند و زندانيان افاغنه نیز بدون هيچ دغدغه اي به تحصيل بپردازند.

خرمی ، با بیان اینکه سوادآموزي نقشي کليدی در برنامه‌هاي اصلاحي و تربيتي دارد افزود : پرداختن به سوادآموزي مي‌تواند آنان را در بازگشت به زندکی سعادتمندانه به جامعه ياري كند .

همچنین خانم شریف زاده کارشناس مسئول سواد آموزی شهرستان طرقبه شاندیز وبازرس آن اداره خانم امیری،دربازدید از کلاس ، ضمن آرزوي موفقيت براي زندانيان لوازم التحرير و كتابهاي دوره اول نهضت را  نیز در اختيارآنان قرار دادند.

P1190724 P1190717  P1190719  P1190722

شایان ذکر است خرمی  مدیر كانون اصلاح وتربيت ضمن تشكر از حجه الاسلام شیخ زاده بعنوان مدرس سوادآموزی گفت : در راستاي اهداف سازمان که آموزش و اصلاح وتربيت است ،همکاران ما در این مجموعه تمام تلاش خود را مي كنند تا به بهترين نحوه اين رسالت را به انجام برساند.

خرمی افزود: آموزش های سوادآموزی در کانون برای زندانيان بی سواد و کم سواد اجباری است و کلیه آنان در این مرکز تحت آموزش های سوادآموزی قرار می گیرند.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content