اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / كيوانلو رئيس زندان سبزوار :تعامل خوب میان زندان و دستگاه قضا موجب شده مشکلات قضائی زندانیان در اسرع وقت رسیدگی شود

كيوانلو رئيس زندان سبزوار :تعامل خوب میان زندان و دستگاه قضا موجب شده مشکلات قضائی زندانیان در اسرع وقت رسیدگی شود

روح ا… تشکری رئیس دادگاه شهرستان داورزن وارد زندان سبزوار شده و مورد استقبال کیوانلو رئیس زندان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي زندان سبزوار در این دیدار کیوانلو ضمن تشکر از حضور رئيس دادگاه ، از تعامل سازنده میان زندان و دستگاه قضاء سخن به میان آورد و اظهار داشت : خوشبختانه تعامل خوب میان زندان و دستگاه قضا موجب شده است تا مشکلات قضائی زندانیان در اسرع وقت رسیدگی شود و به این ترتیب شاهد رضایتمندی آنان باشیم. وی بازدید قضات و مسئولین قضائی از زندانها را نقش تعیین کننده ای در کمک به رفع مشکلات قضائی زندانيان دانست و افزود : این بازدید ها باعث آشنایی بیشتر قضات با مشکلات قضایی ودلگرمی زندانيان شده و از فشارهای روحی روانی ناشی از حبس را کاهش می دهد، که این امر در ارتقاء امنیت زندان نقش بسزایی خواهد داشت. وی از مزایای دیگر حضور قضات در زندان را کاهش اطاله دادرسی ورعایت حقوق شهروندی زندانیان برشمرد.

سپس رئیس دادگاه داورزن ازواحد مراقبت و سلامت، بندهای مرکزی، نوجوانان، نسوان و باز، سالن ملاقات تلفنی و خصوصی، کارگاههای قالیبافی و خیاطی، کلاسهای فنی و حرفه ای و طرحهای بهسازی شده و در دست اجرا بازدید و از نزدیک با شرایط و امکانات آموزشی، بهداشتی و درمانی، فضاها و امکانات موجود آشنا شدند، که ضمن تقدیر از مدیریت زندان ، خدمات و فعالیتهای فرهنگی و آموزشی صورت گرفته در زندان را قابل تقدیر دانستند.

سبزوارعكس

در خاتمه بازدید با حضور در بند مرکزی با زندانیان حوزه قضایی داورزن بصورت چهره به چهره دیدار و با استماع مشکلات آنان دستورات مقتضی قضایی را صادر فرمودند.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content