صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / نشست تعاملی و همکاری اداره زندان سبزوار با اداره اوقاف شهرستان

نشست تعاملی و همکاری اداره زندان سبزوار با اداره اوقاف شهرستان

به منظور تعامل و همکاری بیشتر، نشستی فی مابین اداره زندان  و اداره اوقاف شهرستان در محل اداره اوقاف برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومي زندان سبزوار در این جلسه که با حضور حسین کیوانلو رئیس زندان ، حجة الاسلام غفوری نژاد مسئول واحد فرهنگی، ناصر بهروز نژاد مدیر عامل جدید انجمن حمایت و حجة الاسلام نیساری رئیس اداره اوقاف برگزار گردید، در مورد توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی به ویژه توسعه و ترویج فعالیتهای فرهنگی و تربیتی درون زندان بحث و تبادل نظر گردید .

در ابتدای جلسه کیوانلو، از همکاری،تعامل و حسن توجهات رئیس اداره اوقاف نسبت به زندان تقدیر و تشکر نمود و ضمن ارائه گزارشي از روند اقدامات تربيتي ،اصلاحي ومذهبي در زندان سبزوار به نقش معنویات در اصلاح  مجرمین اشاره نمود و افزود به یقین یکی از راه ها و راهکارهای اصلاح و تربیت زندانیان فعالیت های قرآنی است و هرچقدر نقش فعالیت های قرآنی در زندان ها پررنگ تر شود، شاهد تاثیرات مثبت بیشتری در مجموعه خواهیم بود. وی در ادامه صحبتهای خود به اعزام مربی قرآن، برگزاری جشنواره های فرهنگی و قرآنی و همچنین حضور قاریان برجسته به زندان اشاره نمود و خواستار مساعدت بیشتر اداره اوقاف نسبت به زندان گردید.

در این دیدار حجة الاسلام نیساری رئیس اداره اوقاف  از تعامل و همکاری همه جانبه با زندان استقبال نموده  و افزود: ” با یاری خداوند  این اداره با تمام  قوا  تلاش خود را برای ترویج فرهنگ قرآنی به عمل خواهد آورد. ودر حال حاضرمقرر گردید که مربیان قرآنی جهت اجرای آموزش قاریان قرآن به زندان اعزم گردند

1

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content