اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / حضور دادستان شهرستان سبزوار در زندان و برگزاری شورای طبقه بندی

حضور دادستان شهرستان سبزوار در زندان و برگزاری شورای طبقه بندی

در راستای سیاست های کلی قوه قضائیه منبی بر کاهش جمعیت کیفری زندانها جلسه شورای طبقه بندی با حضور حسینی دادستان شهرستان سبزوار، کیوانلو رئیس زندان و اعضاء شورای طبقه بندی در محل دفتر رئیس اندرزگاه  زندان سبزوار تشکیل گردید .

به گزارش روابط عمومي زندان سبزوار در این جلسه تعداد ۸۶ درخواست بمنظور اعطای تسهیلات و ادامه مرخصی نوروزی مورد بررسی قرار گرفت که پس از بحث و تبادل نظر با تعداد ۸۳ موردشامل اشتغال بکار ، مرخصی  و مرخصي پايان حبس موافقت گردید.

1

کیوانلو رئیس زندان نیز ضمن ابراز خرسندي از حضور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان سبزوار بيان داشت : حضور هر چه بیشتر قضات در زندان و روند رسیدگی به پرونده‌ها و استفاده از امتیازات نقش مهمی در کاهش جمعیت کیفری و کیفیت بخشی به برنامه‌های اخلاقی و تربیتی زندانیان و بازگشت شرافتمندانه آنان به آغوش جامعه را خواهد داشت. که در این راستا مجموعه زندان سبزوار به منظور بهره مندی زندانیان دارای استحقاق عفو، تخفیف مجازات و اعطای امتیازات قانونی مبادرت به تشکیل هفتگی جلسه شورای طبقه بندی  با حضور دادستان شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای و مراجع قضایی شهرستان های داورزن و خوشاب نموده است تا با اعطای امتیاز های قانونی به زندانیان واجد شرایط مشکلات و آسیب های ناشی از حبس را بر خانواده و به بیانی دیگر جامعه کاهش دهد .

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content