صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / تجلیل از مربیان واحد فرهنگی و کارشناسان روانشناسی زندان سبزوار

تجلیل از مربیان واحد فرهنگی و کارشناسان روانشناسی زندان سبزوار

در سالروز شهادت شهید بزرگوار استاد مرتضی مطهری و نامگذاری این روز به نام روز معلم و همچنین به مناسبت روز روانشناس مراسم تجلیل از مربیان واحد فرهنگی و کارشناسان روانشناس با حضور رئیس و کلیه پرسنل در نمازخانه اداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومي زندان سبزوار در ابتدای این مراسم حسین کیوانلو رئیس زندان  با تجليل از مقام استاد مطهري به منزلت و ارزش معلم از نگاه دین مبین اسلام اشاره نمود و فرمود : پروردگار عالم، دانش و معرفت را از لحاظ شرافت و ارزش در اوج همه مراتب و مقامات قرار داده و بر آدم ابوالبشر علیه السلام منت نهاد: «و علم آدم السما» کلها…(بقره/ ۳۱)

خداوند متعال نسبت ‏به شأن و مقام عالم و متعلم عنایت‏ خاصى مبذول داشته و آنان را بر سایر طبقات ممتاز ساخته است . او به شخصیت آنان ارج نهاده و براى آنان امتیاز ویژه‏اى قائل شده است.

وی با بيان اينكه در زندانبانی اسلامی رسالت اصلی اصلاح و تربیت زندانیان می باشد نقش معلمان و مربیان را در ارتقاء بخشی  سطح سواد و تغییرات ساختاری و شخصیتی  زندانيان مثمر ثمر دانست و افزود : این امر سبب می گردد تا ضمن اصلاح رفتار وشخصیت از تکرار جرم ورود مکرر به زندان جلوگیری شود.

در پایان این مراسم به پاس قدردانی از زحمات مربیان ، با تقدیم لوح تقدیر به ۷ نفر، از این عزیزان تجلیل بعمل آمد.

شایان ذکر است به مناسبت ۹ اردیبهشت ماه « روز روانشناسی و مشاوره » سه نفر از کارشناسان روانشناسی نیز با اهداء لوح تقدیر مورد تجلیل قرار گرفتند.

1 2

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content