اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / برگزاری مشترک ورزش باستانی زندانيان و گروه باستانی امیرالمومنین(ع) در زندان نیشابور

برگزاری مشترک ورزش باستانی زندانيان و گروه باستانی امیرالمومنین(ع) در زندان نیشابور

با حضور ورزشکاران گروه باستانی امیرالمومنین(ع) شهرستان و جمعی از زندانيان ، اجرای ورزش باستانی در زندان نیشابور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان نيشابور ، همزمان با اعیاد شعبانیه اجرای مشترک ورزش باستانی با حضور گروه باستانی امیرالمومنین(ع) و جمعی از زندانيان در محوطه هواخوری اندرزگاه مردان برگزار گردید . در این برنامه ورزشی که با ذکر ائمه اطهار (ع) و صلوات آغاز و مورد استقبال خوب زندانیان مواجه گردید ، ورزشکاران در رشته های میل ، چرخ و کباده به اجرای برنامه پرداختند.

در پایان این مراسم ، محمد رضا رجبی ، رئیس اداره زندان نیشابور طی سخنانی ضمن خیر مقدم به مدعوین ، با اشاره به نقش ورزش در سلامتی جسمی و روحی مددجویان ، به بیان وجود خصایل و ویژگیهای اخلاقی در ورزش زورخانه ای پرداخت و گفت :  ورزش باستانی دارای ارزشهای فردی و اجتماعی ، ساختار ورزشی مناسب ، رسوم مبتنی بر فتوت و جوانمردی بوده و از سویی ورزشهای زورخانه ای به عنوان یک ابزار تربیتی برای تامین سلامت جسمی و روحی زندانيان مفید خواهد بود.

P1320643 P1320610 P1320638 P1320613

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content