اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / شرکت پرشور پرسنل زندان سبزوار در مراسم قرائت زيارت عاشورا و دیدار با امام جمعه شهرستان به مناسبت هفته قوه قضائيه

شرکت پرشور پرسنل زندان سبزوار در مراسم قرائت زيارت عاشورا و دیدار با امام جمعه شهرستان به مناسبت هفته قوه قضائيه

به گزارش روابط عمومي زندان سبزوار به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه با حضور حجت الاسلام سیدآبادی رئیس دادگستری، سید محمد حسینی دادستان دادسرای عمومی وانقلاب، حسین کیوانلو رئیس زندان، خیرخواه رئیس اداره ثبت و اسناد و تعدادی از مدیران و روسای اجرائی شهرستان دعای پرفیض زیارت عاشورا ساعت ۷ صبح در مزار شهدا با مداحی مداحان اهل بیت عصمت وطهارت برگزار شد .

بعد از قرائت زیارت عاشورا حجت الاسلام دکتر وحید پدر شهید واستاد دانشگاه ضمن تبریک هفته قوه قضائیه بر عدالت گستران عرصه قضا یاد و خاطره شهید آیت ا… دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفایش را گرامی داشته و در ادامه نکاتی را در رابطه با شخصیت دکتر بهشتی بیان نمودند.

در ادامه مراسم با حضور بر سر مزار با نثار فاتحه و گل و عطرافشانی از رشادتهای این عزیزان تجلیل بعمل آوردند.

در پایان با حضور در منزل حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه شهرستان با ایشان دیدار نمودند. در این دیدار رئیس دادگستری با ارائه گزارشی از مجموعه اقدامات دستگاههای مرتبط با قوه قضائیه در شهرستان از خدمات مجموعه زندان سبزوار در مسیر اصلاح و تربیت مجرمین تشکر نموده و اظهار داشتند که در بحث کاهش جمعیت کیفری نسبت به سال گذشت سیر نزولی داشته ایم.

در ادامه حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه سبزوار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر با قدردانی از مسئولین قضایی وکارکنان ادرات وابسته به قوه قضائیه رهنمودهای لازم را ارائه نمودند .

5 (4)

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content