صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / حضور امام جمعه در محفل انس با قرآن کریم کارکنان اداره زندان تربت حیدریه

حضور امام جمعه در محفل انس با قرآن کریم کارکنان اداره زندان تربت حیدریه

از ابتدای ماه مبارک رمضان محفل انس با قرآن پرسنل زندان تربت حیدریه  به همراه خانواده آنان در محل مزار شهدای گمنام شهرستان برگزار می شود  که این موضوع مورد توجه مسئولین شهرستان بویژه امام جمعه قرار گرفت.به گزارش روابط عمومي زندان تربت حيدريه امام جمعه با حضور در محفل انس با قرآن کارکنان زندان تربت حیدریه  ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری چنین مراسم معنوی آنرا موجب انسجام و یکدلی در بین پرسنل زندان  خواند و گفت توسل به قرآن و ائمه اطهار باعث جلوگیری از لغزشهای احتمالی در مسیر کار و زندگی می شود .

وي با بیان اهمیت شب قدر و تاثیر درک آن در زندگی انسان افزود شب قدر فرصتی طلایی برای تعیین سرنوشت انسان ها و گشایش در کارها و مشکلات است. وی با بیان این که مومنان قدر این شب ها را بدانند گفت: هرچه عظمت قرآن را بیشتر بشناسیم بیشتر به اهمیت این شب پی برده و از آن استفاده کرده و با عبادت و توسل خود را به پله های سعادت نزدیکتر می کنیم . وی به طلب بخشش و دعا برای سعادت و سر بلندی امت اسلامی تاکید کرد و گفت: شب های قدر فرصتی برای دست یابی مومنان به اوج معنویت و عبادت و معرفت و آمرزش گناهان است .

امام جمعه شهرستان اظهار داشت: شب قدر که شب نزول قرآن است در ماه مبارک رمضان واقع شده که این کتاب الهی نسخه شفابخش برای همه دردهای بشریت است و این یک فرصت جهت عبادت و بندگی و رستاخیز شدن دل و جان آدمی است .

 علی عبدی مدیر زندان تربت حیدریه ضمن خیر مقدم به امام جمعه محبوب شهرستان از توجه ویژه ایشان به پرسنل زندان تقدیر نمود و افزود: مراسم محفل انس با قرآن با حضور  و استقبال بسیار خوب پرسنل  و خانواده آنان  خارج از زمان اداري از ابتدای ماه مبارک رمضان در محل شهدای گمنام این شهرستان برگزار می شود و این حضور جمعی اميدواريم  مورد توجه و رحمت پروردگار متعال قرار گیرد و از معنویت خاصی نیز  برخوردار است .

DSCN0096 DSCN0114

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content