صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / اهداء سبد کالا به زندانيان بی بضاعت و فاقد ملاقات زندان سبزوار

اهداء سبد کالا به زندانيان بی بضاعت و فاقد ملاقات زندان سبزوار

در راستای کمک و حمایت از زندانيان بی بضاعت و فاقد ملاقات وتکریم حقوق شهروندی با عنایت به برنامه‌ریزی‌های به‌عمل آمده در رابطه با ارائه خدمات ویژه به آنان تعداد ۷۵ بسته سبد کالا شامل اقلام غذایی و بهداشتی بین زندانيان بندهای مرکزی، نسوان و باز  توزیع گردید.

به گزارش روابط عمومي زندان سبزوار حسين کیوانلو رئیس زندان در تشريح خبر افزود دستگیری از دیگران در قرآن و آموزه‌های دینی تأکید فراوانی شده و کمک به آسیب‌دیدگان جامعه خصوصاً خانواده های زندانیان نیازمند از ویژگی جامعه اسلامی است .

وی در ادامه با اشاره به اینکه  خانواده های زندانیان جزو اقشار آسیب پذیر جامعه به شمار می روند خواستار حمایت بیشتر نهادها و ارگانهای امدادی و حمایتی در توانمندی سازی خانواده زندانیان  نیازمند (در مراسمات و مناسبتهای مختلف ملی و مذهبی) شد و عنوان کرد: توجه داشتن به خانواده های زندانيان زندانی و یا آزاد شده بهترین راه پیشگیری از آسیب های اجتماعی درون جامعه می باشد که عدم رسیدگی به آنها موجب  افزایش بزهکاری در جامعه خواهد شد.

14

در همین راستا  در مراسمی دیگر که در نمازخانه اداره با حضور رئیس زندان، مسئول فرهنگی، فرمانده یگان حفاظت و جمعی از مسئولین و پرسنل برگزار شده بود ۱۵ سبد کالا بین سربازان متاهل کم بضاعت نيز توزیع گردید.

3

 

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content