اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / برگزاري جشن نسیم مهر(حمايت از خانواده زندانيان) اردوگاه چناران و حضور خیرین و نیکوکاران

برگزاري جشن نسیم مهر(حمايت از خانواده زندانيان) اردوگاه چناران و حضور خیرین و نیکوکاران

جشن نسیم مهر با هدف حمایت از خانواده هاي زندانيان با حضور امام جمعه، دادستان چناران، مسؤولین زندانهای خراسان رضوی وخیرین  با همکاری اردوگاه چناران و انجمن حمایت از زندانیان شهرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومي اردوگاه چناران در ابتدای جلسه حجت الاسلام تاجی امام جمعه  چناران  ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات به  میهمانان و مدعوین گفت: همه ما در قبال وضعيت معيشتي خانواد هاي زندانيان بدون در نظر گرفتن نوع جرم مسؤول هستيم و بر توجه به وضعیت اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی آنان تاکید کرد.

وی در ادامه افزود:  با برنامه ريزي و اقدام موثر بايستي با شتاب بيشتر زمينه خدمت رسانی به خانواده هاي زندانيان فراهم گردد . زیرا اين امر باعث جلوگيري از بحران و آسيب هاي فردي و اجتماعي این خانواده ها مي شود .

امام جمعه چناران با اعلام حمايت همه جانبه از انجمن حمایت زندانیان خواستار تقويت و اطلاع رساني مناسب و در آمد زایی پايدار براي انجمن در جهت حمایت از معیشت خانواده های زندانیان و کمک به زندانیان نیاز مند بر اساس اساس نامه انجمن حمایت زندانیان شد .

 سپس اشراق دادستان چناران ضمن تقدير و تشكر از انجمن حمايت  از زندانيان و خيرين گفت : تحقق اهداف و تقويت اين نهاد حمايتي مستلزم عزم ملي تمامي مسئولين و دست اندركاران در حوزه هاي مختلف است .

دادستان چناران نگاه حاكم بر انجمن حمايت زندانيان را نشات گرفته از فضای همدلي و تحسين بر انگيز دانست و افزود : از لحاظ قانوني بستر هاي مناسبي در جهت درآمد زايي و فعاليت هاي اقتصادي در انجمن وجود دارد كه بايد با تلاش مضاعف کارگاه هایی جهت اشتغال خانواده های زندانیان ایجاد شود . اگر زمینه اشتغال خانواده های زندانیان در کارگاه های تولیدی فراهم شود هم انجمن می تواند نیازهای مادی دیگر خانواده ها را تامین کند و هم خانوادهای شاغل از کمک مالی بی نیاز می شوند .

گفتنی است در پايان اين جشن  حاضرین به صورت نقدی مبالغی را به انجمن حمایت زندانیان این شهرستان مساعدت نمودند .

5 1 3

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content