اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / بازدید معاونت سلامت ، اصلاح و تربیت و فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندانهای خراسان رضوی از زندان نیشابور

بازدید معاونت سلامت ، اصلاح و تربیت و فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندانهای خراسان رضوی از زندان نیشابور

معاونت سلامت ، اصلاح و تربیت و فرمانده جدید یگان حفاظت اداره کل زندانهای خراسان رضوی ضمن دیدار با پرسنل این حوزه و سربازان وظیفه و بازدید از قسمتهای مختلف اداری و بند بسته مردان ، روند اجرای اقدامات یگان حفاظت در این زندان را مورد بررسی قرار دادند .

به گزارش روابط عمومی زندان نیشابور ، شریف نژاد معاونت سلامت ، اصلاح و تربیت و سرهنگ فکور رنجبر ، فرمانده جدید یگان حفاظت اداره کل زندانهای استان با حضور در زندان نیشابور در جلسه ای با حضور ریاست و مسئولین این زندان شرکت نمودند .

در ابتدای این جلسه ، معاونت سلامت و اصلاح و تربیت ، ضمن معرفی فرمانده جدید یگان حفاظت اداره کل ، به پست های اسبق ایشان قبل از تصدی فرماندهی یگان حفاظت استان اشاره ای نموده و طی گزارشی ، اقدامات این زندان طی سالهای اخیر در حوزه های حفاظت فیزیکی و تامینی را مثبت ارزیابی نمود.

سپس محمد رضا رجبی ، رئیس اداره زندان نیشابور ، ضمن خیر مقدم به میهمانان و عرض تبریک انتصاب فرماندهی جدید یگان حفاظت زندانهای استان ، گزارش مبسوطی از اقدامات این اداره در حوزه تامینی و نیز خدمات ارائه شده به پرسنل یگان حفاظت و سربازان وظیفه در جهت ارتقاء بهره وری و تقویت روحیه آنان ، مرمت و بازسازی ساختمان اداری و آسایشگاه وظیفه ها ، توسعه امکانات رفاهی و نیز کمبودها و نواقص موجود در یگان حفاظت این زندان ارائه نمود.

در ادامه معاونت سلامت ، اصلاح و تربیت و فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندانهای خراسان رضوی در معیت ریاست زندان ، معاون ، مسئول حفاظت اطلاعات ، مسئول ارزیابی عملکرد و بازرسی از قسمتهای اداری ، ساختمان در دست ساخت اداری ، سالن ملاقات ، آسایشگاه وظیفه ها و قسمتهای مختلف اندرزگاه مردان سرکشی و بازدید نمودند .

سرهنگ فکور رنجبر ، فرمانده جدید یگان حفاظت اداره کل در پایان این بازدید ، اقدامات زندان را در راستای توسعه تجهیزات ، آموزش نیروی انسانی و ارتقای کیفیت حوزه تامینی و حفاظت فیزیکی زندان ستود و نسبت به رفع موانع و مشکلات موجود در یگان حفاظت قول مساعد داد .

P1340063

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content