اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / جلسه پرسش و پاسخ مسئولین زندان تایبادبا مددجویان بند باز

جلسه پرسش و پاسخ مسئولین زندان تایبادبا مددجویان بند باز

جلسه پرسش و پاسخ در جهت رفع مشکلات مددجویان بند باز زندان تایباد با  حضورعلی بیات   رئیس زندان ,فدایی معاون وی و مددکاران زندان  در داخل بند برگزار شد . 

به گزارش روابط عمومی زندان تایباد در این جلسه “بیات ” رئیس زندان ، “فدایی” معاون زندان ونماینده بازرسی و “شجاعی ” مسول حفاظت”حسین پور  “مددکار زندان و “نطاق ” فرمانده یگان حفاظت  زندان جهت پاسخ به سئوالات و درخواست های مددجویان حضور داشتند.
در ابتدای جلسه ، علی بیات رئیس زندان به بیان رعایت اخلاق و دوری جستن از رزائل اخلاقی و حضور منظم در برنامه های مذهبی بویژه نماز جماعت  در بین مددجویان تاکید نمود و افزود : ذکر و یاد خدا سبب تقویت روح ، روشنایی دل و تعهد می باشد . رئیس زندان ، بر احیاء آموزش ارزشهای اخلاقی و ارتفاع سطح سلامت روانی نادمین  تاکید نمود و در ادامه  با اشاره به موادی از قانون مجازات جدید و همچنین مواد آیین نامه اجرایی سازمان زندانها، مددجویان را جهت استفاده بهتر از قوانین حمایتی و سودمند در زمینه های آزادی، مرخصی، پایان حبس و . . . راهنمایی نمود.  و  توصیه های لازم در خصوص رعایت بهداشت فردی و گروهی در زندان و همچنین حفظ اموال عمومی زندان متذکر نمود.
در ادامه این جلسه رئیس و مسئولین زندان به سئوالات و درخواست های مددجویان پاسخ دادند.

1 (1)

1 (2)

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content