اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / جلسه پرسش و پاسخ رئیس زندان تایباد با پرسنل یگان حفاظت

جلسه پرسش و پاسخ رئیس زندان تایباد با پرسنل یگان حفاظت

به گزارش روابط عمومی زندان تایباد علی بیات رئیس زندان در جلسه پرسش و پاسخ با پرسنل یگان حفاظت ضمن تبریک هفته دولت توفیق و موفقیت روز افزون آنان، یگان حفاظت را يكی از با اهمیت ترین واحد اداره زندان برشمرد بیات در ابتدا به رعایت نکات امنیتی و دقت در پیاده سازی این اصول تاکید نمود و خاطر نشان کرد: فعالیت های اصلاحی و تربیتی در جوار برقراری امنیت و آرامش جان می گیرد. وی با اشاره به فعالیت های مستمر و هدفمند کارکنان یگان حفاظت در سطح زندان اذعان داشت: امورات می بایست با هماهنگی مسئولین زندان صورت پذیرد بیات بر بازرسی های غیر مترقبه تاکید داشت و افزود : در انجام امورات زندانبانی همدل و پشتیبان یکدیگر باشید چرا که ترقی و پویایی مجموعه در همدلی و همکاری پرسنل با همدیگر است.

رئیس زندان تایباد در ادامه گفت: وجدان کاری در انجام شغل زندانبانی مقوله ای بسیار حائز اهمیت است و با اشاره به احادیث و روایاتی که در این خصوص نقل شده اند تصریح کرد: استرس و فشار کاری در شغل زندانبانی باعث گشته است که انجام این امر ، طاقت فرسا و سخت صورت پذیرد بیات به برخورد قاطع و قانونی با زندانیان در عین رعایت حقوق شهروندی اشاره ای داشت و گفت: یک زندانبان موفق احترام را همیشه و اعتماد را هرگز به زندانی، در دستور کار خود قرار می دهد.

علی بیات خطاب به پرسنل یگان حفاظت عنوان نمود: در حین انجام وظیفه مقدس خود خدا را در نظر داشته باشید چرا که هر کاری بدون پشتوانه باری تعالی به شکست می نشیند. وی بیان داشت: کسانی در کار خود موفق هستند که قبل از شناخت از کار خود به خودشناسی و خودباوری کامل برسند.رئیس زندان تایباد در پایان ضمن تقدیر از زحمات بی وقفه پرسنل در سطح زندان باری دیگر آنها را به همکاری و پشتیبانی از همدیگر دعوت کرد و خود را حامی همیشگی پرسنل زحمتکش در سنگر اصلاح و تربیت دانست.

 در پایان جلسه، نظرات و پیشنهادات پرسنل یگان حفاظت ارائه  و مورد بررسی قرار گرفت.

2

1

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content