اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / برگزاری دعای عرفه و نماز عید سعید قربان در زندان سبزوار

برگزاری دعای عرفه و نماز عید سعید قربان در زندان سبزوار

همزمان با نهم ذی الحجه و روز عرفه مراسم معنوی و پرفیض دعای عرفه در روز عرفه با یاد و نام شهدای فاجعه منا و بزرگداشت و نکوداشت آنان  در بند مرکزی زندان سبزوار برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی زندان سبزوار در آستانۀ اولین سالگرد کشتار و فاجعۀ عظیم منا ، ضمن گرامیداشت یاد و نام و خاطرۀ شهدای گرانقدر آن فاجعۀ هولناک، مراسم معنوی و پرفیض قرائت دعای عرفه و نکوداشت شهدای فاجعه منا با حضور حسین کیوانلو رئیس زندان، حجت الاسلام غفوری نژاد مسئول فرهنگی، جعفر فولادوند مدیر داخله و جمعی از كاركنان، سربازان وظيفه و مددجویان در بند مرکزی زندان سبزوار برگزار گردید که استقبال خوب مددجویان شکوه و معنویت خاصی به فضای زندان بخشید. در این مراسم حاضرین با زمزمه ی دعای امام حسین (ع) در روز عرفه با خالق و معبود خویش راز و نیاز و مناجات کرده و یاد و خاطره جانباختگان بی‌گناه حادثه منا را كه آخرین دعای عرفه را سال گذشته در صحرای عرفات عارفانه زمزمه كردند و در روز عید قربان به دلیل بی‌کفایتی و بی‌تدبیری شجره خبیثه ملعونه رژیم منفور و فاسد آل‌سعود مظلومانه و لب تشنه به شهادت رسیدند  گرامی داشتند .

شایان ذکر است نماز پر شکوه عید سعید قربان نیز با حضور حداکثر مددجویان و جمعی از پرسنل به امامت حجت الاسلام اسماعیل قر قلی در هواخوری زندان سبزوار برگزار شد .

p1200207

 

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content