صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / برگزاری کلاس آموزشی آشنایی با مواد مخدر ویژه سربازان وظیفه در زندان سبزوار

برگزاری کلاس آموزشی آشنایی با مواد مخدر ویژه سربازان وظیفه در زندان سبزوار

در راستای اهداف و سیاست های سازمان زندانها در حوزه پیشگیری و کاهش آسیب رفتارهای پر خطر ، یگان حفاظت زندان سبزوار با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر و مرکز بهداشت شهرستان اقدام به برگزاری کلاس آموزشی و نمایشگاهی از انواع مواد مخدر و پیامدهای ناشی از آن نمود .

به گزارش روابط عمومی زندان سبزوار به منظور آگاهی و آشنایی پرسنل کادر و وظیفه زندان سبزوار با مواد مخدر سنتی و صنعتی یک دوره آموزشی دو روزه با دعوت از جناب سرهنگ عبادی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر و کارشناسان مرکز بهداشت شهرستان در زندان سبزوار برگزار گردید. در این دوره آموزشی سر فصل های : تعریف اعتیاد، دسته بندی مواد، تاریخچه ساخت مواد مخدر صنعتی، عوارض ناشی از سوءمصرف مواد، دوره سربازی و اعتیاد، گروه های آسیب پذیر( دانش آموزان و سربازان )، دلایل گرایش افراد به سمت اعتیاد  توسط سرپاسیار ابوالفضل عجمی فرمانده یگان حفاظت زندان و کارشناس مرکز بهداشت سبزوار مطالبی بیان گردید.

حسین کیوانلو رئیس زندان هدف از برگزاری کلاسهای آموزشی فوق را هوشياري و آگاهي کامل عوامل یگان حفاظت زندان، مراقبین و پرسنل وظیفه در مورد خطرات اين مواد و جلوگیری از ورودآن به داخل زندان عنوان نمود.

1

2

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content