اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / دادیار ناظر زندان شهرستان جوین با هدف رسیدگی به مسائل و مشكلات قضائی زندانیان حوزه قضائی مربوطه وارد زندان سبزوار شد

دادیار ناظر زندان شهرستان جوین با هدف رسیدگی به مسائل و مشكلات قضائی زندانیان حوزه قضائی مربوطه وارد زندان سبزوار شد

به گزارش روابط عمومی زندان سبزوار در ابتدای این دیدار حسین کیوانلو رئیس زندان گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته در زمینه های قضایی، اصلاحی و تربیتی و همچنین عمرانی که بمنظور ایجاد فضایی سالم تر در راستای اصلاح و تربیت زندانیان انجام شده بود به محمدی دادیار ناظر زندان ارائه نمود .

سپس محمدی در معیت رئیس زندان از کلیه اماکن ازجمله فرهنگی و تربیتی ، بهداشت و درمان، کلینیک مثلثی، فروشگاه، سالن های ملاقات خصوصی و تلفنی، کارگاه خیاطی داخل، زندان باز و مکان های در حال ساخت بازدید نموده و از نزدیک در جریان اقدامات اصلاحی و تربیتی به عمل آمده و برنامه های در دست اجرای این زندان قرار گرفت. ایشان ضمن مثبت ارزیابی نمودن خدمات و برنامه های اصلاحی و تربیتی انجام شده خصوصاً ایجاد بند مشاوره و قرآنی و فعالیتهای دینی و مذهبی را قابل  تقدیر دانست .

در ادامه بازدید دادیار ناظر زندان ضمن حضور در بند نوجوانان و دیدار چهره به چهره با مددجویان حوزه قضایی مربوطه و استماع عرایض آنها و ارائه رهنمودهای در خصوص رفع مشکلات قضایی آنان بمنظور کاهش جمعیت کیفری زندان شهرستان که در اتاق مدیر اندرزگاه با حضور اعضاء شورای طبقه بندی به بررسی پرونده های مددجویان حوزه قضایی جوین پرداخته شد. شایان ذکر است که در پایان جلسه محمدی با ۲۳ نفر از مددجویان حوزه قضایی جوین عرض حضوری داشتند که پس از استماع عرایض و مسائل مربوطه  توسط آنان، به مشکلات قضایی مددجویان رسیدگی و رهنمودهای لازم را برای رفع آن ارائه  نمودند .

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b0%db%b1%db%b6_%db%b1%db%b7%db%b5%db%b4%db%b1%db%b6

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b0%db%b1%db%b6_%db%b1%db%b8%db%b0%db%b0%db%b4%db%b9

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content