اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / مراسم تودیع و معارفه فرمانده یگان حفاظت زندان تربت حیدریه با حضورفرمانده یگان حفاظت زندانهای استان خراسان رضوی

مراسم تودیع و معارفه فرمانده یگان حفاظت زندان تربت حیدریه با حضورفرمانده یگان حفاظت زندانهای استان خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی زندان تربت حیدریه علی عبدی مدیر زندان ضمن خیر مقدم به مسئولین یگان حفاظت اداره کل و همچنین سرگرد حسنی , گزارشی از اقدامات انجام شده  در این زندان ارائه نمود .

مدیر زندان عنوان نمود : همانگونه که از نام سازمان مشخص است مقوله تامینی و امنیت پیش نیاز امور آموزشی و امور فرهنگی و تربیتی می باشد و اقدامات اصلاحی و تربیتی زندانیان در زندا ن ها در گرو حفظ امنیت و  امور انتظامی و امنیتی می باشد .

در ادامه سرهنگ فکور فرمانده یگان حفاظت  زندانهای خراسان رضوی  به وضعیت انتظامی زندانهای خراسان رضوی اشاره و اهداف اصلی یگان حفاظت سازمان زندان ها را تصریح نمود و بیان داشت: عزت و عاقبت به خیری در خدمت صادقانه می باشد و به یقین از خدمت صادقانه ای که مورد رضای حق قرار گیرد همیشه به نیکی یادگار وماندگار یاد می گردد .
سرهنگ فکور آموزش و نظارت مسئولین را مهم عنوان نمود وگفت :آموزش ها باید کیفی ومبنایی باشدو با آموزش پاسیاران و سربازان وظیفه می توان از اشتباه و خطای آنان جلوگیری کرد. وی نقش آموزش های ا عتقادی ،مذهبی و سوادآموزی را در کاهش آسیب با اهمیت دانست و به یادگیری دراین مورد تأ کید نمود.

فرمانده یگان حفاظت زندانهای خراسان رضوی گفت : کنترل و نظارت دقیق در ورودی زندان ها می بایست توسط یگان حفاظت انجام شود و مدیران و مسئولین نیزدر تأمین امنیت زندان ها تلاش نمایند .

درخاتمه  با اهداء لوح تقدیر  از زحمات پاسیار یزدانپناه سرپرست اسبق یگان حفاظت اداره زندان تربت حیدریه تجلیل به عمل آمد و و نیز حکم فرماندهی یگان حفاظت زندان تربت حیدریه  به جناب سرگرد حسنی ابلاغ گردید .

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b1%db%b1%db%b0_%db%b0%db%b9%db%b4%db%b7%db%b4%db%b6

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b1%db%b1%db%b0_%db%b0%db%b9%db%b4%db%b8%db%b2%db%b2

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content