اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / دیدار چهره به چهره دادستان سرخس و دادیار ناظر بر زندان تربت جام با مددجویان در اردوگاه چناران

دیدار چهره به چهره دادستان سرخس و دادیار ناظر بر زندان تربت جام با مددجویان در اردوگاه چناران

با حضور تمنانلو دادستان، بسکابادی رییس زندان  سرخس و خاکشور دادیار ناظر بر زندان تربت جام در اردوگاه چناران به مشکلات قضایی  مددجویان حوزه­­های قضایی سرخس و تربت جام رسیدگی شد .

به گزارش روابط عمومی اردوگاه چناران تمنانلو داستان سرخس در این دیدار پرونده قضایی ۲۰ نفر از مددجویان حوزه قضایی سرخس را بررسی و از نزدیک با آنان گفتگو کرد. سپس در ادامه در معیت مهدویان منش مدیر اردوگاه از مراکز حرفه­ آموزی و اشتغال شماره ۱ و ۲ و آسایشگاههای  مددجویان بازدید نمودند .

مدیر اردوگاه نیز در این دیدار اظهارداشت: تلاش همه کار کنان خدمت بهتر و بیشتر به مددجویان و خانواده های آنان است تا اصلاح وتربیت به بهترین شکل ممکن صورت پذیرد .

وی در ادامه خاطر نشان کرد: باید از همه ظرفیت های قانونی برای اعطای امتیازات به زندانیان دارای صلاحیت استفاده کرد تا با توجه به حبس بودن سرپرست خانواده در حد امکان بتوان بنیان خانواده را حفظ کرد .

همچنین در بازدیدی جداگانه خاکشور دادیار ناظر بر زندان تربت جام  با حضور در اردوگاه و عرض حضوری پس از مطرح شدن درخواست های  ۴۸ مددجو  با مرخصی ۲۰ نفر از آنان موافقت نمود .

1

4

6

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content