اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / برنامه های قرآنی زندان های استان در کلیه گروه های هدف با شروع ماه مبارک رمضان آغاز گردید.

برنامه های قرآنی زندان های استان در کلیه گروه های هدف با شروع ماه مبارک رمضان آغاز گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ، هرساله در زندان های استان همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، جزء خوانی قرآن کریم (هر روز یک جزء) در بین کارکنان، سربازان وظیفه و زندانیان برگزار می گردد و تا پایان ماه مبارک، قرآن کریم ختم می شود.

هدف از برگزاري اين محافل ايجاد شور و نشاط قرآني در بين مددجويان و تقويت روحيه خداجويي و بازگشت سعادتمندانه آنان به جامعه است و سرمایه گذاری و بهره گیری مددجویان از فضائل این ماه و آشنایی هرچه بیشتر آنان با فرهنگ قرآنی مي تواند نقش بسيار مهمي در اصلاح و تربيت مددجويان و بازگشت شرافتمندانه به جامعه و خانواده داشته باشد.

توزیع بسته های فرهنگی ویژه ماه مبارک رمضان بین مددجویان، اقامه نماز جماعت، برگزاری کلاسهای قرآنی در رشته های روخوانی، روانخوانی و آشنایی با مفاهیم قرآنی ، برگزاری محافل انس با قرآن کریم، جلسات جزء خوانی، برگزاری مراسم افطاری، برگزاری مراسم شبهای قدر، برگزاری کلاسهای تخصصی حفظ قرآن کریم، برگزاری دوره تجوید نماز و تجلیل از قاریان و حافظان قرآن کریم از دیگر برنامه های تدوین شده در ماه مبارک رمضان می باشد .

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*