اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلي / خانواده زندانیان و دعوت به بزرگترین سفره افطار جهان

خانواده زندانیان و دعوت به بزرگترین سفره افطار جهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن حمایت زندانیان مشهد شریف نژاد مدیر عامل انجمن در تشریح این خبر گفت : همزمان با شب های لیالی قدر کارت دعوت غذای حضرت به تمامی اعضای خانواده زندانیان تحت پوشش این انجمن تقدیم گردید .

وی ضمن خاطر نشان کردن این موضوع که بیشتر از بعد مادی بعد معنوی  این میهمانی مطرح است افزود :خانواده زندانیان در فضای معنوی حرم مطهر حضور می یابند و ضمن صرف افطار با سایر روزه داران و اطعام از غذای تبرک نیز از روحیه معنوی بالایی برخوردار می شوند .

شریف نژاد بیان داشت: با توجه به برقراری ارتباط مستقیم با خانواده زندانیان و به جهت اینکه بتوانیم پیام های فرهنگی و اطلاع رسانی به موقع با خانواده ها داشته باشیم اقدام به ایجاد لینک تلگرامی نموده که اکثر آنان بهره مند هستند و خانواده هایی که از این امکان برخوردار  انیستند ز طریق سیستم پیامک این ارتباط صورت می پذیرد .

وی افزود : همزمان با توزیع کارت دعوت غذای حضرت دومین سبد حمایتی شامل گوشت و . . .  در اختیار خانواده های تحت پوشش این انجمن قرار گرفت.

قابل ذکر است به جهت حمایت از این خانواده ها تعاملات خوبی با مرکز آموزش فنی و حرفه ای برقرار شده تا در راستای توانمند سازی و نیل به خود کفایی معیشتی آنان بصورت رایگان در کلاس های آن مرکز شرکت نموده و در پایان گواهینامه برای آنان صادر و با سازمان صنایع دستی و گردشگری مکاتباتی انجام شده تا مجوز مرکز آموزش صنایع دستی بنام انجمن صادر و از این طریق در محل انجمن حمایت نیز کار آموزش صنایع دستی به خانواده زندانیان برقرار گردد و در پایان مدرک و گواهی آموزش مربوطه صادر خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*