اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / بررسی قضایی مددجویان با حضور قضات دادگستری در زندان نیشابور

بررسی قضایی مددجویان با حضور قضات دادگستری در زندان نیشابور

با حضور رئیس دادگستری ، دادیاران ، بازپرسان دادسرا و  قضات شعبات دادگستری و نیز رئیس و دادستان بخش زبرخان در زندان نیشابور ،  به بررسی مسائل قضایی مددجویان رسیدگی شد .

به گزارش روابط عمومی زندان نیشابور ، در این جلسه ریاست زندان ضمن خیر مقدم به میهمانان ، با بیان اینکه نگاه مسئولانه قضات به مددجویان و رسیدگی به پرونده های متهمین ، موجب گشایش در رفع مسائل قضایی آنان خواهد شد افزود: مهمترین دغدغه زندانیان امور قضایی آنان است و امیدواریم با حضور مستمر قضات در زندان و اتخاذ تدابیر لازم موجب آسودگی خاطر مددجویان شود . وی در بخش دیگری از سخنان خود گزارشی از وضعیت فیزیکی زندان و محدودیت های موجود ارائه و در خصوص لزوم استفاده هر چه بیشتر از ابزارهای کاهش جمعیت کیفری و مجازات های جایگزین مواردی را عنوان نمود.

در ادامه نیز حجه الاسلام حکمتی فر ضمن تشکر از مسئولین زندان با توجه به فراهم سازی زمینه حضور مراجع قضایی در جمع مددجویان گفت : مواد قانونی آیین دادرسی کیفری از قبیل آزادی مشروط ، تعلیق و تعویق صدور محکومیت، تخفیف مجازات ، عفو موردی و … در جهت مساعدت به زندانیان بوده و می بایست مددجویان از این فرصت فراهم شده استفاده لازم را ببرند. در این جلسه مددجویان به صورت چهره به چهره مشکلات قضایی خود را مطرح نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*