اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / همایش مشترک دوی همگانی و طناب کشی سربازان وظیفه زندان و منطقه انتظامی شهرستان نیشابور

همایش مشترک دوی همگانی و طناب کشی سربازان وظیفه زندان و منطقه انتظامی شهرستان نیشابور

در راستای غنی سازی اوقات فراغت سربازان وظیفه ، همایش مشترک دوی همگانی و طناب کشی سربازان وظیفه زندان و منطقه انتظامی شهرستان در جاده باغرود شهرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی زندان نیشابور، محمد رضا رجبی ، رئیس زندان با اعلام این خبر به اهمیت ورزش در ارتقای سلامت جسمی و بهره وری بیشتر سربازان اشاره نمود و افزود : افزایش بهره وری، ارتقاء سلامت جسم و روان و بسیاری از آثار مثبت دیگر می تواند در اثر توجه به ورزش ایجاد شده و برگزاری این برنامه ضمن ایجاد یک فضای رقابتی شاد و مفرح ، منجر به افزایش روحیه خدمتی سربازان و بهبود سلامت جسمی آنان خواهد شد.

شایان ذکر است این همایش از سوی واحد فرهنگی و تربیتی زندان تدارک دیده شده و با هماهنگی بعمل آمده با منطقه انتظامی شهرستان و حضور سربازان وظیفه آنان و نیز سربازان زندان، همایش دوی همگانی بصورت مشترک و با شرکت ۳۲ نفر در جاده ییلاقی باغرود شهرستان برگزار که پس از طی مسافت تعیین شده سربازان وظیفه امير حسين احمدي و محمد كرماني از اداره زندان و محمد نقابي از منطقه انتظامي به ترتیب مقامهای اول تا سوم کسب نمودند. همچنین در مسابقه طناب كشی و پس از برگزاری رقابتهای جذاب و دیدنی تیم ” منطقه الف ” به مقام نخست رسيد. در پایان این مراسم و با حضور جمعی از مسئولین زندان و نیز منطقه انتظامي شهرستان از نفرات برتر با اهدای لوح و جوایزی تقدیر گردید.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*