اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / تجلیل از خانواده دو تن از پرسنل مدافعِ حرمِ اردوگاه چناران

تجلیل از خانواده دو تن از پرسنل مدافعِ حرمِ اردوگاه چناران

با حضور حجت الاسلام موسوی مهر معاون قضایی اداره کل زندانهای خراسان رضوی به همراه  مدیر و مسؤولین اردوگاه در منزل دو تن از پرسنل مدافع حرم اردوگاه چناران با تقدیم یادبودهایی از خانواده آنان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه چناران علیرضا مهدویان منش  مدیر اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی چناران با اعلام این خبر گفت : مدافعان حرم و کسانی که در برابر گروههای تکفیری و تروریستی مبارزه می کنند، مدافعان ارزش های اسلام و انقلاب هستند.

مهدویان منش در ادامه افزود: خدمتی که مدافعان حرم به جامعه اسلامی و مردم می کنند آنقدر ارزشمند است که نمی توان آن را با پاداش دنیوی مقایسه کرد .

مدیر اردوگاه با اشاره به از خود گذشتگی رزمندگانی که در سوریه مشغول نبرد با تکفیری ها هستند تصریح کرد: بی تردید داعش مولود شوم استکبار جهانی است روزی نابود می شود و آتش این معرکه دامن خودشان را نیز می گیرد.

وی  امنیت و آرامش کشور را مرهون و مدیون مدافعان حرم دانست و خاطر نشان کرد: مدافعان حرم در دامان و فرهنگی تربیت شده اند که در آن  همواره حفظ آرمان های اهل بیت (ع)، دین و قرآن مهم تلقی شده است.

شایان ذکر است در پایان این دیدار ضمن آزروی سلامتی و بازگشت سعادتمندانه مدافعان حرم به کشور، با اهدا لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود از خانواده آنان تقدیر کردند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*