اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / دریافت مجوز کتابخانه عمومی مشارکتی در زندان تایباد

دریافت مجوز کتابخانه عمومی مشارکتی در زندان تایباد

به گزارش روابط عمومی زندان تایباد : رییس زندان با اشاره به تفاهم نامه ای که بین اداره زندان و اداره کل کتابخانه های عمومی  استان منعقد شد، بیان کرد: این اداره موفق به کسب دریافت مجوز فعالیت کتابخانه عمومی مشارکتی گردید.

علی بیات گفت: باتوجه به این اقدام کتابخانه زندان مجهزتر شده و از سوی اداره کل کتابخانه ها تحت پوشش قرار گرفت و مددجویان می توانند از فرصت به وجود آمده بهره بیشتری ببرند.

وی خاطرنشان کرد : کتاب بهترین وسیله برای زندگی بشر است که به عنوان میراث ادبی از نسلی به نسلی دیگر منتقل می شود و به انسان ها کمک می شود تا ارزش های دینی و تاریخی خود را بهتر بشناسند.

بیات اظهار کرد : مطالعه و کتابخوانی باید به یک نیاز در بین عموم مردم رایج شود زیرا هر چه افراد با کتاب ارتباط بیشتری داشته باشند باعث پیشرفت بیشتر جامعه می شوند و افزایش مطالعه تاثیر بسزائی در بهبود فرهنگ عمومی جامعه دارد.

رئیس زندان تایبادتصریح کرد :هر چقدر ما بتوانیم مددجویان را با کتاب و کتابخوانی آشنا کنیم از بروز مجدد جرم جلوگیری کرده ایم.

بیات در پایان ابراز داشت :هم اکنون در کتابخانه زندان بیش از ۵۰۰۰جلد کتاب در زمینه های مختلف موجود می باشد که مددجویان به صورت روزانه از آن ها استفاده می کنند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*