صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / دریافت مجوز کتابخانه عمومی مشارکتی در زندان تایباد

دریافت مجوز کتابخانه عمومی مشارکتی در زندان تایباد

به گزارش روابط عمومی زندان تایباد : رییس زندان با اشاره به تفاهم نامه ای که بین اداره زندان و اداره کل کتابخانه های عمومی  استان منعقد شد، بیان کرد: این اداره موفق به کسب دریافت مجوز فعالیت کتابخانه عمومی مشارکتی گردید.

علی بیات گفت: باتوجه به این اقدام کتابخانه زندان مجهزتر شده و از سوی اداره کل کتابخانه ها تحت پوشش قرار گرفت و مددجویان می توانند از فرصت به وجود آمده بهره بیشتری ببرند.

وی خاطرنشان کرد : کتاب بهترین وسیله برای زندگی بشر است که به عنوان میراث ادبی از نسلی به نسلی دیگر منتقل می شود و به انسان ها کمک می شود تا ارزش های دینی و تاریخی خود را بهتر بشناسند.

بیات اظهار کرد : مطالعه و کتابخوانی باید به یک نیاز در بین عموم مردم رایج شود زیرا هر چه افراد با کتاب ارتباط بیشتری داشته باشند باعث پیشرفت بیشتر جامعه می شوند و افزایش مطالعه تاثیر بسزائی در بهبود فرهنگ عمومی جامعه دارد.

رئیس زندان تایبادتصریح کرد :هر چقدر ما بتوانیم مددجویان را با کتاب و کتابخوانی آشنا کنیم از بروز مجدد جرم جلوگیری کرده ایم.

بیات در پایان ابراز داشت :هم اکنون در کتابخانه زندان بیش از ۵۰۰۰جلد کتاب در زمینه های مختلف موجود می باشد که مددجویان به صورت روزانه از آن ها استفاده می کنند.

Print Friendly

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*


*