اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / مشاور رییس سازمان زندانها از امور اردوگاه استان بازدید کرد

مشاور رییس سازمان زندانها از امور اردوگاه استان بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی اردوگاه چناران، دکتر شاکر مشاور ریاست و مجری طرحهای عمرانی سازمان زندانهای کشور از اردوگاه حرفه آموزی و کار درمانی استان بازدید نمودند.

در این بازدید دکتر شاکر با حضور در اندرزگاه ها و بخش­های مختلف، وضعیت ابنیه و اماکن را بررسی و در ادامه اظهار داشت: بدون شک با توسعه  و بهسازی فضای نگهداری زندانیان و ایجاد کارگاه های جدید در بخش های مختلف مسیر دستیابی به اهداف سازمانی هموارتر و بستری استاندارد برای اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی فراهم  ­گردد.

مشاور رییس سازمان پس از بازدید از سایت اردوگاه در خصوص موضوع انتقال زندان مرکزی مشهد و جانمایی های ممکن در این انتقال و نقاط ضعف و قوت گزینه های مختلف و همچنین جلب مشارکت نهادها و سازمان های عمومی غیردولتی در خصوص انتقال زندان مرکزی مشهد بررسی های لازم را انجام و ابراز امیدواری نمود تا با همکاری و مساعدت مسئولین استانی و شهری خصوصاً استاندار و شورای شهر و شهرداری مشهد در زمینه این اقدام عام المنفعه مطابق با قانون اقدامات موثری صورت پذیرد.  مدیری معاون اداری و مالی  زندانهای استان نیز توضیحات لازم در خصوص موقعیت جغرافیایی، مساحت زمین، طراحی پروژه، پیشرفت فیزیکی و نیز تاسیسات زیربنائی شامل آب، برق، گاز را ارائه و تصریح کرد: بهسازی فضای فیزیکی زندان ها بر توانمند سازی و باز اجتماعی نمودن مددجویان نقش موثری دارد و ایجاد فضای سالم و مطلوب به روند اقدامات بازپرورانه سرعت می­بخشد.

در پایان دکتر شاکر  ضمن ابراز امیدواری جهت رفع کمبودها و الزامات اردوگاه و رفع مشکلات مددجویان و همکاران تلاش مسئولین اردوگاه و زندانهای استان را قابل تقدیر دانست .

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*