صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / ویژه برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در زندان نیشابور

ویژه برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در زندان نیشابور

همزمان با فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی(۲۴ لغایت ۳۰ آبان) برنامه های این هفته از سوی رئیس اداره زندان نیشابور تشریح گردید .

به گزارش روابط عمومی زندان نیشابور محمد رضا رجبی ، اجرای برنامه های ویژه هفته کتاب و کتابخوانی در زندان را باعث توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و غنی سازی اوقات فراغت زندانیان برشمرد و یادآور شد: ارتقاء فرهنگ مطالعه و کتابخوانی باعث کاهش آمار جرایم شده و موجب بالندگی و شکوفایی در سبک زندگی و خودباوری گروههای هدف به ویژه مددجویان می گردد .

رئیس زندان در ادامه افزود: با همکاری نهاد کتابخانه های شهرستان و از سویی معرفی نیشابور بعنوان پایتخت کتاب ایران کتابخانه مشارکتی شهید مطهری از سال ۸۹ به جمع کتابخانه های مشارکتی سطح شهرستان پیوسته و در این مدت ۱۷۸۰۰ نسخه کتاب با موضوعات اجتماعی ، علمی ، مذهبی و داستانی در نرم افزار نمایه نهاد کتابخانه ها ثبت و ۲۸۰ عضو فعال در این حوزه دارد.

شایان ذکر است به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برنامه های متنوعی از سوی فرهنگی و تربیتی شامل برپایی نمایشگاه کتاب در اندرزگاهها ، تقدیر از مددجویان فعال در عرصه کتابخوانی و برگزاری مسابقه کتابخوانی و روزنامه دیواری بین مددجویان در این هفته می باشد.

Print Friendly

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*


*