اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / ویژه برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در زندان نیشابور

ویژه برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در زندان نیشابور

همزمان با فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی(۲۴ لغایت ۳۰ آبان) برنامه های این هفته از سوی رئیس اداره زندان نیشابور تشریح گردید .

به گزارش روابط عمومی زندان نیشابور محمد رضا رجبی ، اجرای برنامه های ویژه هفته کتاب و کتابخوانی در زندان را باعث توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و غنی سازی اوقات فراغت زندانیان برشمرد و یادآور شد: ارتقاء فرهنگ مطالعه و کتابخوانی باعث کاهش آمار جرایم شده و موجب بالندگی و شکوفایی در سبک زندگی و خودباوری گروههای هدف به ویژه مددجویان می گردد .

رئیس زندان در ادامه افزود: با همکاری نهاد کتابخانه های شهرستان و از سویی معرفی نیشابور بعنوان پایتخت کتاب ایران کتابخانه مشارکتی شهید مطهری از سال ۸۹ به جمع کتابخانه های مشارکتی سطح شهرستان پیوسته و در این مدت ۱۷۸۰۰ نسخه کتاب با موضوعات اجتماعی ، علمی ، مذهبی و داستانی در نرم افزار نمایه نهاد کتابخانه ها ثبت و ۲۸۰ عضو فعال در این حوزه دارد.

شایان ذکر است به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برنامه های متنوعی از سوی فرهنگی و تربیتی شامل برپایی نمایشگاه کتاب در اندرزگاهها ، تقدیر از مددجویان فعال در عرصه کتابخوانی و برگزاری مسابقه کتابخوانی و روزنامه دیواری بین مددجویان در این هفته می باشد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*