اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / در آغاز هفته وحدت رییس جدید دادگستری و دادستان چناران از اردوگاه استان بازدید کردند

در آغاز هفته وحدت رییس جدید دادگستری و دادستان چناران از اردوگاه استان بازدید کردند

در آستانه ولادت باسعادت ختمی مرتبت حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله وسلم) و امام جعفرصادق (علیه السلام) و بزرگداشت هفته وحدت حشمتی رییس جدید دادگستری چناران به همراه نظرجانی دادستان و هاشم نژاد دادیار ناظر زندان  از اردوگاه استان بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید رییس دادگستری و دادستان با حضور در اندرزگاه­ها از نزدیک در جریان اقدامات اصلاحی، تربیتی و اشتغال مددجویان  قرار و در ادامه به صورت چهره به چهره با مددجویان دیدار و  به درخواستهای قضایی آنان رسیدگی کردند.

مهدویان منش مدیر اردوگاه استان نیز در این دیدار از مقامات قضایی برای حضور در اردوگاه و رسیدگی مستقیم به مسائل  قضایی مددجویان تقدیر و اظهار داشت: مراجعه حضوری مددجویان با قضات  موجب کاهش فشار روحی و تسریع در روند رسیدگی به امور پرونده ای آنان میشود.

حشمتی رییس دادگستری نیز ابراز داشت: اقدامات بازپرورانه محکومین در اردوگاه بسیار محسوس است و به یُمن تلاشهای جهادی مدیر اردوگاه پروژهای عمرانی و فیزیکی پیشرفت چشمگیری داشته است.

وی در پایان از زحمات کلیه کارکنان خدوم و زحمتکش اردوگاه تقدیر و تشکر کرد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*