صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / راه اندازی کارگاه گلیم بافی و آرایشگری بانوان و دوزندگی انجمن حمایت از زندانیان مشهد

راه اندازی کارگاه گلیم بافی و آرایشگری بانوان و دوزندگی انجمن حمایت از زندانیان مشهد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای خراسان رضوی به نقل از انجمن حمایت زندانیان مشهد با حضور صادقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز و رئیس هیأت مدیره انجمن حمایت از زندانیان مشهد ، مسعودیان مدیرکل کمیته امداد و موسوی مدیر کل زندانهای خراسان رضوی و اعضای هیأت مدیره انجمن حمایت ، کارگاه آموزش گلیم بافی و پیرایش و آرایش برای آموزش مددجویان تحت پوشش انجمن زیر نظر اداره فنی و حرفه ای و سازمان صنایع دستی افتتاح شد .

شایان ذکر است این کارگاه آموزشی تخصصی گلیم بافی ، آرایشگری با بهره گیری از مربیان اداره فنی و حرفه ای و سازمان صنایع دستی استان در جنب ساختمان انجمن حمایت زندانیان مشهد افتتاح و راه اندازی گردید .

شریف نژاد مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مشهد در مراسم افتتاحیه و آغاز به کار این آموزشگاه گفت : به منظور حمایت از خانواده زندانیان تحت پوشش و توانمندسازی آنان جهت خودکفایی معیشتی این مرکز در محیطی با مساحت ۱۵۰ متر افتتاح گردید .

وی افزود : در این مکان در طول سال تعداد ۵۰۰ نفر از مددجویان با هماهنگی اداره فنی و حرفه ای و همچنین سازمان صنایع دستی آموزش های لازم را خواهند دید که پس از اتمام دوره های مذکور برای مددجویان گواهینامه معتبر صادر که با این مدرک می توانند از تسهیلات و وام های خوداشتغالی استفاده کرده و یا از مزایای طرح ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استفاده نمایند .

شریف نژاد افزود : تلاش داریم تا با حمایت اداره آموزش فنی و حرفه ای استان نسبت به توسعه و گسترش این آموزش ها در رشته های قالی بافی و خیاطی و غیره پیگیری و اقدام نمائیم .

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*