اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / تجلیل از فرزند خردسال حافظ یک جزء قرآن کریم مددجوی زندان نیشابور

تجلیل از فرزند خردسال حافظ یک جزء قرآن کریم مددجوی زندان نیشابور

با حضور ریاست و کارشناس فرهنگی و تربیتی زندان از فرزند خردسال حافظ یک جزء قرآن کریم احدی از مددجویان زندان نیشابور تجلیل و تقدیر گردید.

به گزارش روابط عمومی زندان نیشابور ،محمد رضا رجبی رئیس زندان در تشریح این خبر افزود: کودکانی که زندانی شدن پدر و مادر را تجربه می کنند با مسائل روحی و جسمی مختلفی مواجه شده و نوع رابطه و ملاقات سرپرست خانواده در ایام تحمل حبس با فرزندان خود و از سویی کاهش میزان حمایت مالی و روانی و برخورد جامعه و به ویژه محیط مدرسه ، موجب آسیب روحی و جسمی به فرزند زندانی شده که علی رغم وجود این ناملایمات توانایی حفظ یک جزء قرآن کریم از سوی فرزند خردسال احدی از مددجویان این زندان موجب خرسندی شده و شاهد شکوفایی و مانوس شدن وی با قرآن کریم هستیم.

رئیس اداره زندان نیشابور ادامه داد : این مایه افتخار و الگو گیری سایر خانواده های زندانیان نیز بوده تا فرهنگ قرآنی در بین این قشر آسیب پذیر گسترش و نشر یابد.

در این مراسم که با حضور ریاست زندان و کارشناس فرهنگی و تربیتی برگزار شد از فرزند خردسال احدی از مددجویان زندان نیشابور که با رعایت قوائد و با لحنی زیبا موفق به حفظ یک جزء قرآن کریم گردیده بود تقدیر و تجلیل گردید.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*