اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / بازدید هیأت قضایی کاشمر از اردوگاه حرفه آموزي و کاردرمانی استان

بازدید هیأت قضایی کاشمر از اردوگاه حرفه آموزي و کاردرمانی استان

هیأت قضایی کاشمر با حضور در اردوگاه حرفه آموزي و کاردرمانی استان از نزدیک به بررسی پروندههاي قضایی مددجویان حوزه قضائی کاشمر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه حرفه آموزي و کاردرمانی استان در ابتداي این بازدید هیأت قضایی کاشمر متشکل از طالعی دادستان کاشمر، فرزانه دادستان بردسکن، سلطانی دادستان خلیل آباد، حجازي و حسینی دادیاران اجراي احکام کاشمر طی نشستی با مهدویان منش مدیر اردوگاه پیرامون مسائل قضایی به گفتگو پرداختند.

هیأت قضایی در ادامه با حضور در کارگاهها، مراکز اشتغال، اندرزگاه باز، مشاوره و اندرزگاه قرآنی از نزدیک با روند انجام برنامه هاي بازپرورانه و نگهداري محکومین آشنا شدند. سپس با تشکیل جلسه و استماع عرایض حضوري مددجویان مسائل قضایی آنان را بررسی کردند.

مهدویان منش مدیر اردوگاه نیز خاطر نشان کرد: دیدارهاي چهره به چهره قضات با مددجویان در رسیدگی سریعتر به امور و کاهش آسیب هاي روحی آنان کمک شایانی خواهد کرد.که بحمدالله همکاري خوبی در راستاي رسیدگی عادلانه به پرونده هاي مددجویان بین اردوگاه و مجموعه هاي قضایی برقرار است که جاي تقدیر و تشکر از دلسوزي و همت مسئولین قضایی دارد.

هیأت قضایی در پایان وضع موجود را بسیار مطلوب ارزیابی و رسیدن به چنین شرایطی را مرهون همت و تلاش شبانه روزي مدیر و پرسنل اردوگاه عنوان کرد.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*