اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / زندان مرکزی مشهد موفق به کسب سه مقام کشوری در هفتدهمین جشنواره تئاتر زندانهای کشور شد

زندان مرکزی مشهد موفق به کسب سه مقام کشوری در هفتدهمین جشنواره تئاتر زندانهای کشور شد

مراسم اختتامیه این جشنواره با حضور علی اکبر صفی پور، مدیر عامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی، سرهنگ عطارزاده، جانشین فرمانده بسیج قوه قضائیه، ، نعمت اله پایان، رئیس مجموعه برج آزادی، مسئولان ذیربط و کارکنان و مددجویان شرکت کننده در محل مجموعه فرهنگی برج آزادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی مشهد هفدهمین جشنواره تئاتر زندانهای کشور با حضور ۳۱ استان برگزار شد . در مراسم اختتامیه حجت الاسلام میرصانعی دبیر این جشنواره بیان کرد: نگاه ما به مددجو یک نگاه ویژه و همراه با احترام و تکریم است. همانطور که خداوند در قرآن فرموده «ما به فرزند آدم کرامت بخشیدیم» همه انسانها استحقاق دریافت این احترام را دارند.

در ادامه مراسم صفی پور، مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی گفت: مایه خرسندی است که بنیاد رودکی و مجموعه آزادی سهمی در این دوره از جشنواره داشته و توانسته ایم در فرصتی که برای مددجویان در راه تعالی هنر ایجاد شده نقشی داشته باشیم. چشم به راهیم که شما عزیزان را در جشنواره تئاتر فجر و سایر جشنواره ها ببینیم .

شایان ذکر است استان خراسان رضوی با تئاتر آیینه روبروی من از زندان مرکزی مشهد ، موفق به کسب سه مقام کشوری : رتبه دوم در دو رشته نویسنده گی و کارگردانی احمد طاهونچی و رتبه دوم بازیگری به مددجو محمدجواد . ج و رتبه سوم موسیقی به مهدی حسنی تعلق گرفت .

درپایان این جشنواره که باحضور جمعی از مدعوین کشوری و لشکری و مدیران فرهنگی سازمان و مددجویان شرکت کننده بود به هنرمندان برتر هدایایی تقدیم گردید.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*