صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / مدیر کل فرهنگی سازمان زندانهای کشور از اردوگاه استان بازدید کرد

مدیر کل فرهنگی سازمان زندانهای کشور از اردوگاه استان بازدید کرد

حجت الاسلام و المسلمین رضا رستمی مدیرکل فرهنگی تربیتی سازمان زندانها از برنامه هاي فرهنگی و اشتغال اردوگاه حرفه آموزي و کاردرمانی استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه چناران، مدیرکل فرهنگی و تربیتی سازمان به همراه جمعی از مسؤولین از برنامه ها و اقدامات حوزه فرهنگی و اشتغال اردوگاه بازدید نمودند. در این بازدید حجت الاسلام رستمی ضمن حضور در مجموعه هاي فرهنگی، نمازخانه ها، اندرزگاه قرآنی، مراکز مشاوره، اماکن ورزشی و کارگاههاي اشتغال اقدامات و برنامه هاي مذهبی،آموزشی و تربیتی اجرا شده را مورد ارزیابی قرار دادند.

وي همچنین با حضور در کارگاه هاي اشتغال از فعالیتهاي مددجویان شاغل در این کارگاه ها بازدید و از نزدیک در روند اقدامات انجام شده قرارگرفت.

حجت الاسلام رستمی در حاشیه بازدید از برنامه هاي فرهنگی و تربیتی اردوگاه تلاش در جبهه  فرهنگی را اقدامی ارزشمند، مهم و حیاتی در زندانها دانسته و اظهار داشت: حرکت در مسیر اصلاح و تربیت مددجویان یکی از اساسی ترین رسالتهاي سازمان زندانهاست و باید در مسیري گام برداریم که زندان بستر تربیتی مناسبی براي مددجویان باشد.

وي در پایان اقدامات انجام شده در حوزه فرهنگی و اشتغال اردوگاه را مثبت ارزیابی و رسیدن به چنین شرایطی را مرهون زحمات شبانه روزي مدیر و پرسنل اردوگاه عنوان کرد.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*