صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / مانور کنترل شورش و اغتشاش و مقابله با حوادث با همیاری نیروی انتظامی در زندان تربت حیدریه برگزار شد

مانور کنترل شورش و اغتشاش و مقابله با حوادث با همیاری نیروی انتظامی در زندان تربت حیدریه برگزار شد

مانور ضد شورش و اغتشاش در اجرای برنامه های مشترک سازمانی با نیروی انتظامی با حضور مسئولین فرماندهی انتظامی  شهرستان در محل زندان تربت حیدریه به اجرا گذشته شد.

به گزارش روابط عمومی زندان تربت حیدریه علی عبدی مدیر زندان در جمع پرسنل نیروی انتظامی و یگان حفاظت زندان هدف از برگزاری این مانور را مقابله با شورش و اغتشاشات احتمالی در زندان و کنترل آن ها برشمرد و حضور نیروهای انتظامی را در جهت پشتیبانی از یگان حفاظت زندان در کنترل شورش و آشوب احتمالی مهم برشمرد .

قبل از اجرای مانور کلیه نیروها در خصوص نحوه اجرای برنامه از پیش تعیین شده و همچنین هدف از مانور توسط فرمانده یگان حفاظت زندان توجیه و ضمن آموزش نحوه استفاده از البسه ضد شورش ، رزمایش طبق سناریو برگزار گردید .

پس از پایان رزمایش علی عبدی  ضمن تقدیر از عوامل شرکت کننده, این مانور را تمرینی برای مقابله با حوادث غیر مترقبه عنوان کرده و گفت : زندانها همیشه آبستن حوادث هستند و برای پرسنل زندان واجب است که با دقت و هوشیاری تمام امنیت زندان را تامین نمایند. مدیر زندان در ادامه از همکاری فرماندهی انتظامی و یگان ویژه نیروی انتظامی  در اجرای این رزمایش تقدیر و تشکر ویژه نمود.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*