صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / حضور دبیر ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی در دفتر مدیر کل و اهداء لوح تقدیر به عنوان دستگاه برتر

حضور دبیر ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی در دفتر مدیر کل و اهداء لوح تقدیر به عنوان دستگاه برتر

اداره‌كل زندان های استان خراسان رضوی در زمينه توسعه وترويج فرهنگ  اقامه نماز در سال ۹۵ شایسته تقدیر شد. تلاش در جهت توسعه و ترویج این فرضیه الهی به خصوص قشر آسیب پذیر جامعه موهبتی است که نصیب بندگان خاص خدا می شود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان خراسان رضوی حجت الاسلام سبحانی نیا دبیر ستاد اقامه نماز استان و هیأت همراه جهت اهداء لوح تقدیر به نمایندگی از طرف علیرضا رشیدیان استاندار استان خراسان رضوی به سید محمد موسوی مدیر کل زندانهای استان بعنوان مدیر دستگاه برتر در ارزیابی ستاد اقامه نماز در سطح استان و همچنین برگزاری جلسه هم اندیشی و تعامل بیش از پیش در دفتر مدیر کل زندانهای استان حاضر شدند .

در این نشست حجت الاسلام سبحانی نیا ضمن ابراز خرسندی در خصوص دریافت رتبه برتر توسط ستاد اقامه نماز زندانهای خراسان رضوی در بین ادارات استانی پیرامون اقدامات لازم در خصوص اقامه نماز برای کارکنان و خانواده های آنان ، پرسنل وظیفه و زندانیان .

گفتنی است :اجرای برنامه آموزشی مدون و پیشنهاد استفاده از هنرهای تجسمی و نمایشی به منظور فراگیری بهتر و بیشتر نوجوانان و جوانان در زندانهای استان را می توان از دیگر فعالیت های ستاد اقامه نماز برشمرد .

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*