اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / اعطاي ۵۰۰ فقره گواهینامه مهارت به مددجویان اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان خراسان رضوی

اعطاي ۵۰۰ فقره گواهینامه مهارت به مددجویان اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان خراسان رضوی

با تعامل هدفمند سازمان جهاد کشاورزي و اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی در ۴ ماهه منتهی به دي ماه ۹۶ پانصد فقره گواهینامه دورههاي کوتاه مدت مهارت در رشته هاي مختلف کشاورزي و کارآفرینی به مددجویان اردوگاه استان اعطا شده است.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه چناران علیرضا مهدویان منش مدیر اردوگاه با اعلام این خبر گفت: در این آموزش ها بیش از ۷۰۰ مددجو شرکت کردند که در پایان ۵۰۰ نفر از آنان موفق به دریافت گواهینامه شدند.

وي اضافه کرد:  این مددجویان در ۱۱ کارگاه آموزشی در رشته هاي معرق کار چوب، سرویس و نگهداري خودرو، پرورش شتر مرغ، پرورش گیاهان اپارتمانی، کمک نقاش ساختمان، کمک بناي ساختمان، برق کار ساختمان، زراعت کار به لیمو، رعایت الزامات سلامت و بهداشت در محیط کار، پرورش بلدرچین و کشتکار گلخانه هاي خاکی آموزش هاي لازم را فرا گرفتند.

مدیر اردوگاه با بیان اینکه آموزش هاي فنی و حرفه اي مددجویان از عوامل مهم و تاثیرگذار در عدم بازگشت مجدد آنان است اظهار داشت: کمک به مهارت آموزي مددجویان علاوه بر اینکه بسیاري از آسیبهاي اجتماعی را از میان خواهد برد، در پیشگیري و کاهش آسیب در جامعه نیز بسیار موثر واقع میشود.

مهدویان منش در پایان از متولیان آموزشهاي فنی و حرفه اي و مهارت آموزي اجراي دورههاي آموزشی متناسب با نیاز بازار کار را خواستار شد.

Print Friendly

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*


*