صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / اعطاي ۵۰۰ فقره گواهینامه مهارت به مددجویان اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان خراسان رضوی

اعطاي ۵۰۰ فقره گواهینامه مهارت به مددجویان اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان خراسان رضوی

با تعامل هدفمند سازمان جهاد کشاورزي و اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی در ۴ ماهه منتهی به دي ماه ۹۶ پانصد فقره گواهینامه دورههاي کوتاه مدت مهارت در رشته هاي مختلف کشاورزي و کارآفرینی به مددجویان اردوگاه استان اعطا شده است.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه چناران علیرضا مهدویان منش مدیر اردوگاه با اعلام این خبر گفت: در این آموزش ها بیش از ۷۰۰ مددجو شرکت کردند که در پایان ۵۰۰ نفر از آنان موفق به دریافت گواهینامه شدند.

وي اضافه کرد:  این مددجویان در ۱۱ کارگاه آموزشی در رشته هاي معرق کار چوب، سرویس و نگهداري خودرو، پرورش شتر مرغ، پرورش گیاهان اپارتمانی، کمک نقاش ساختمان، کمک بناي ساختمان، برق کار ساختمان، زراعت کار به لیمو، رعایت الزامات سلامت و بهداشت در محیط کار، پرورش بلدرچین و کشتکار گلخانه هاي خاکی آموزش هاي لازم را فرا گرفتند.

مدیر اردوگاه با بیان اینکه آموزش هاي فنی و حرفه اي مددجویان از عوامل مهم و تاثیرگذار در عدم بازگشت مجدد آنان است اظهار داشت: کمک به مهارت آموزي مددجویان علاوه بر اینکه بسیاري از آسیبهاي اجتماعی را از میان خواهد برد، در پیشگیري و کاهش آسیب در جامعه نیز بسیار موثر واقع میشود.

مهدویان منش در پایان از متولیان آموزشهاي فنی و حرفه اي و مهارت آموزي اجراي دورههاي آموزشی متناسب با نیاز بازار کار را خواستار شد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*