اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / بازدید قضات از زندان سبزوار و بررسی مشکلات قضایی زندانیان

بازدید قضات از زندان سبزوار و بررسی مشکلات قضایی زندانیان

در راستای رسیدگی به مسائل زندانیان و کاهش جمعیت کیفری قضات دادگستری شهرستان سبزوار از زندان بازدید و با زندانیان این شهرستان به صورت حضوری گفتگو و تقاضاهای آنها را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی زندان سبزوار در این بازدید که سید محمد حسینی رياست دادگستري، حسین اردمه دادستان و ۱۸ نفر از روسای شعبات کیفری و حقوقی، دادیاران، بازپرس، دادرس و قاضی اجرای احکام شهرستان سبزوار ضمن بازدید از زندان با حضور در جمع زندانیان، که در محل نمازخانه بندمرکزی برگزار شده بود به امور قضایی آنان رسیدگی نمودند .

مراسم ابتدا با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط احدی از مددجویان شروع و در ادامه محمد بسکابادی رئیس زندان ضمن تبریک دهه مبارکه فجر و عرض خیر مقدم به حاضرین  با ارائه فعالیت های صورت گرفته در فرایند کاهش آسیب رفتارهای پرخطر، از تعامل خوب وسازنده مسئولین قضائی شهرستان با زندان قدردانی و حضور قضات در زندان و گفت‌ وگوی چهره به چهره با مددجویان را موجب کاهش فشار روحی و تسریع در روند رسیدگی به امور پرونده ای آنان برشمرد.

گفتنی است گروه سرود مددجویان زندان به اجرای سرود« خمینی ای امام » پرداخت که مورد تشویق بازدیدکنندگان قرار گرفتند ، و به منظور تشویق آنان سه روز مرخصی توسط دادستان سبزوار اعطاء شد.

در ادامه هیات قضایی در مواجهه رو در رو با مددجویان حوزه  قضایی خود پس از استماع عرایض و مسائل مربوطه  توسط آنان، به امور قضایی مدد جویان رسیدگی و رهنمودهای لازم را برای رفع آنها ارائه نمودند.

Print Friendly

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*


*