صفحه اصلی / آخرین اخبار / بازدید قضات از زندان سبزوار و بررسی مشکلات قضایی زندانیان

بازدید قضات از زندان سبزوار و بررسی مشکلات قضایی زندانیان

در راستای رسیدگی به مسائل زندانیان و کاهش جمعیت کیفری قضات دادگستری شهرستان سبزوار از زندان بازدید و با زندانیان این شهرستان به صورت حضوری گفتگو و تقاضاهای آنها را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی زندان سبزوار در این بازدید که سید محمد حسینی رياست دادگستري، حسین اردمه دادستان و ۱۸ نفر از روسای شعبات کیفری و حقوقی، دادیاران، بازپرس، دادرس و قاضی اجرای احکام شهرستان سبزوار ضمن بازدید از زندان با حضور در جمع زندانیان، که در محل نمازخانه بندمرکزی برگزار شده بود به امور قضایی آنان رسیدگی نمودند .

مراسم ابتدا با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط احدی از مددجویان شروع و در ادامه محمد بسکابادی رئیس زندان ضمن تبریک دهه مبارکه فجر و عرض خیر مقدم به حاضرین  با ارائه فعالیت های صورت گرفته در فرایند کاهش آسیب رفتارهای پرخطر، از تعامل خوب وسازنده مسئولین قضائی شهرستان با زندان قدردانی و حضور قضات در زندان و گفت‌ وگوی چهره به چهره با مددجویان را موجب کاهش فشار روحی و تسریع در روند رسیدگی به امور پرونده ای آنان برشمرد.

گفتنی است گروه سرود مددجویان زندان به اجرای سرود« خمینی ای امام » پرداخت که مورد تشویق بازدیدکنندگان قرار گرفتند ، و به منظور تشویق آنان سه روز مرخصی توسط دادستان سبزوار اعطاء شد.

در ادامه هیات قضایی در مواجهه رو در رو با مددجویان حوزه  قضایی خود پس از استماع عرایض و مسائل مربوطه  توسط آنان، به امور قضایی مدد جویان رسیدگی و رهنمودهای لازم را برای رفع آنها ارائه نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*