اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / نشست مسؤولین اردوگاه حرفه آموزي و کار درمانی استان با همیاران اندرزگاهها

نشست مسؤولین اردوگاه حرفه آموزي و کار درمانی استان با همیاران اندرزگاهها

با هدف تکریم حقوق شهروندي مددجویان، نشست پرسش و پاسخ مدیر و مسؤولین اردوگاه با همیاران اندرزگاهها در زمینه هاي مختلف اعم از قضائی، اشتغال، فرهنگی، درمانی، خدماتی، روان درمانی و امور جاري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه حرفه آموزي و کاردرمانی چناران مهدویان منش مدیر اردوگاه استان در حاشیه این جلسه که بیش از ۳ ساعت به طول انجامید اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به پایان سال تدبیر شد تا این نشست به صورت گفتگوي حضوري با مددجویان صورت پذیرد تا ضمن شناسایی نواقص جاري در حوزه هاي مختلف براي رفع آنها اتخاذ تصمیم شود.

وي در ادامه افزود: در این نشست مسائل و دغدغه هاي مطرح شده از سوي مددجویان، طبقه بندي وجهت اتخاذ تصمیم به مسئولین مرتبط ارجاع شد و در دستور کار قرار گرفت. مهدویان منش خاطر نشان کرد: بازگشت سعادتمندانه مددجویان به آغوش خانواده و جامعه از مهمترین اهداف ماست و همه کارکنان اردوگاه در راه رسیدن به این مهم حرکت می کنند. وي همچنین به نقش همیاران در کاهش مشکلات مددجویان و بهبود انجام امور تاکید و یادآور شد که فلسفه وجودي بکارگیري همیاران ، افزایش مشارکت و همکاري مددجویان و تسریع در انجام امور و بهره وري از امکانات موجود میباشد.

مدیر اردوگاه در این نشست پیرامون همکاري مستمر مددجویان با رؤساي اندرزگاهها، حضور پرشورتر در جلسات نماز و مذهبی، نظم و انضباط فردي و گروهی، رعایت بهداشت و صرفه جویی در مصرف آب تاکید کرد.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*