اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / عرض حضوری ۲۸۹ نفر از مددجویان بند بسته از ابتدای اسفندماه با دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان نیشابور

عرض حضوری ۲۸۹ نفر از مددجویان بند بسته از ابتدای اسفندماه با دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان نیشابور

با هدف حل مسائل قضایی زندانیان و تسریع در رسیدگی به پرونده های قضایی آنان ، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب در اندرزگاه مردان بصورت چهره به چهره با مددجویان دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی زندان نیشابور محمد رضا رجبی رئیس زندان با اعلام این خبر افزود: تداوم حضور مراجع قضایی به ویژه دادستانی شهرستان در اندرزگاهها و دیدار با مددجویان ضمن آرامش خاطر و دلگرمی ، موجب دریافت پاسخ مناسب و متناسب با نوع محکومیت زندانیان خواهد گردید.

شایان ذکر است از ابتدای اسفند ماه سالجاری ، حجه الاسلام اکبری مقدم دادستان دادسرای عمومی و انقلاب نیشابور در معیت ریاست زندان ، طی ۴ نوبت حضور در اندرزگاه مردان بصورت اطاقی و چهره به چهره ضمن استماع امور قضایی آنان ، به درخواستهای ۲۸۹ نفر رسیدگی و دستورات و پیگیری های لازم را جهت طرح در شورای طبقه بندی صادر که تا این زمان منجر به مرخصی ۲۴ نفر ، مرخصی پایان حبس ۲۰ نفر ، اعزام به بند باز ۳۰ نفر ، آزادی مشروط ۳ نفر و تعلیق مجازات ۷ گردیده است . گفتنی است برابر هماهنگی بعمل آمده این جلسات تا پایان اسفندماه در تمامی اطاقهای بند مردان و نسوان بصورت نوبه ای انجام خواهد گرفت .

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*