اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلي / آزادي ۷ مددجو با حضور دادستان در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان خراسان رضوی

آزادي ۷ مددجو با حضور دادستان در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان خراسان رضوی

در پی حضور دادستان نیشابور در اردوگاه حرفه آموزي و کاردرمانی استان هفت نفر از مددجویان آزاد و به آغوش گرم خانواده و جامعه بازگشتند.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه استان علیرضا مهدویان منش مدیر اردوگاه در توضیح این خبر افزود: به منظور اجراي سیاستها و برنامه هاي کاهش جمعیت کیفري و ایجاد تعامل مناسب با محاکم و دادسراها، حجت الاسلام غلامرضا اکبري مقدم دادستان عمومی و انقلاب نیشابور از اردوگاه بازدید و به درخواستهاي مددجویان حوزة قضایی مربوط رسیدگی کرد.

در این دیدار دادستان عمومی و انقلاب نیشابور ضمن دیدار چهره به چهره با ۱۸۲ نفر از مددجویان با اعطاي ۱۰ روز مرخصی افراد داراي وثیقه حوزه قضایی مربوطه موافقت کرد. در ادامه با بررسی پرونده هاي قضایی ، آزادي ۷نفر از مددجویان رقم خورد و آنان به آغوش گرم خانواده و جامعه بازگشتند.

در پایان این دیدار علیرضا مهدویان منش مدیر اردوگاه بر توسعه تعاملات بین دستگاه قضایی و سازمان زندانها با هدف تحقق اهداف عالی دستگاه قضائی پیرامون اصلاحِ رفتار و اندیشه مددجویان تاکید کرد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*