اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / کارکنان زندانهای خراسان رضوی افتخاری دیگر در مسابقات قرآنی خانواده بزرگ قوه قضائیه رقم زدند

کارکنان زندانهای خراسان رضوی افتخاری دیگر در مسابقات قرآنی خانواده بزرگ قوه قضائیه رقم زدند

نمازی معاون سلامت ،اصلاح و تربیت زندانهای استان : پرسنل خدوم زندانها با پشتکار و تلاش با کسب سه مقام موجب افتخار اداره کل زندانهای استان در بین کلیه کارکنان و خانواده های قوه قضائیه و سازمان های وابسته کشور، شدند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان خراسان رضوی این مسابقات قرآنی بر اساس برنامه ریزی معاون فرهنگی قوه قضائیه به دادگستری استان ها و سازمان های وابسته اعلام ، و پس از انجام مراحل مقدماتی ،استانی و منطقه ای و انتخاب افراد برتر در مسابقات کشوری به رقابت پرداختند . گفتنی است اداره کل زندانهای خراسان رضوی در مرحله استانی با کسب ۱۰ مقام ، منطقه ای با کسب ۷ مقام و در مرحله کشوری با کسب ۳ مقام برتر حائز رتبه شد .

شایان ذکر است : شرکت کنندگان این اداره در پایان مراحل طی شده و راهیابی به مسابقات کشوری در محل هتل المپیک تهران با کسب رتبه های برتر ، مقام نخست قرائت ، مقام دوم حفظ ۱۵جزء برادران و نفر سوم ۱۵جزء خواهران ,  و نفر چهارم حفظ۲۰جزء برادران (پرسنل وظیفه) که در مجموع کسب مقام ها نیز استان خراسان رضوی مقام نخست را در بین دستگاههای شرکت کننده قوه قضائیه به دست آورد .

نمازی معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندانهای استان در تشریح خبر گفت : برنامه های فرهنگی تربیتی این اداره کل بر محور قرآنی هم برای کارکنان و هم سربازان وظیفه و مددجویان صورت می پذیرد .

وی افزود هدف ما از ایجاد تداوم برنامه های قرآنی و همچنین  اهمیت دادن کارکنان این مجموعه  به تعالیم قرآنی جهت مددجویان  و تغییر در نگرش فکری و روحی آنان و تلاش در جهت بازگشت سلامت و سعادتمندانه آنها به زندگی است .

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*