اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / ملاقات مددجویان زندان باز با رئیس دادگستری، دادستان، دادیار ناظر زندان و قاضی شورای حل اختلاف شهرستان نیشابور

ملاقات مددجویان زندان باز با رئیس دادگستری، دادستان، دادیار ناظر زندان و قاضی شورای حل اختلاف شهرستان نیشابور

با هدف حل مسائل قضایی زندانیان و تسریع در رسیدگی به پرونده های قضایی آنان ، رئیس دادگستری ، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب ، دادیار ناظر زندان و قاضی شورای حل اختلاف در محل زندان باز حضور و بصورت چهره به چهره با مددجویان دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی زندان نیشابور ، حکمتی فر ، رئیس دادگستری ، اکبری مقدم، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب ، نالان عارفی، دادیار ناظر زندان و برخوردار، قاضی شورای حل اختلاف ، در معیت ریاست زندان ، در جمع مددجویان زندان باز حضور یافتند . در این جلسه ابتدا رئیس زندان ضمن خیرمقدم به مدعوین گزارشی از وضعیت زندان باز و آمار موجودی خدمت حضار ارائه و از همکاری و تعامل دستگاه قضایی شهرستان تقدیر و تشکر نمود. وی  اظهار امیدواری نمود با توجه به بازدیدهای صورت گرفته و نیز در حال انجام قضات از زندان، شاهد آزادی زندانیان متقاضی اخذ بازداشت تامین ، آزادی مشروط ، تعلیق مجازات و پایان حبس و نهایتا کاهش جمعیت کیفری زندان باشیم. در ادامه حکمتی فر رئیس دادگستری نیشابور طی سخنانی در جمع مددجویان با تفسیر سوره تین، طی ارشادات و راهنمایی لازم خطاب به زندانیان بر اصلاح و تربیت و تجدید نظر در اخلاق و رفتار در دوران حبس و بازگشت سعادتمندانه به جامعه تاکید نمود. در ادامه قضات به درخواستهای ۶۹ نفر از مددجویان در قالب مرخصی پایان حبس ، آزادی مشروط ، تعلیق مجازات ، اعسار و مرخصی پرداخته و پاسخ لازم داده شد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*