اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / بازدید روسای دادگستری شهرستانهای باخرز و تایباد از زندان تایباد

بازدید روسای دادگستری شهرستانهای باخرز و تایباد از زندان تایباد

به گزارش روابط عمومی زندان تایباد دادستان عمومی وانقلاب باخرز بهمراه روسای دادگستری باخرز و تایباد و جمعی از قضات محاکم قضایی و جزایی تایباد  در بازدید چند ساعته از زندان ,ضمن حضور درقسمت های مختلف زندان به وضعیت قضایی تعدادزیادی از مددجویان این زندان رسیدگی کردند .

در این بازدید  که هیات قضایی شهرستان را  علی بیات  رئیس زندان تایبادودیگر مسؤلین زندان همراهی می کردند امور قضایی بسیاری از مددجویان از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت.

دادستان تایباد با اشاره به نقش زندان در پیشگیری از وقوع مجدد جرم، خاطر نشان ساخت: زندان باید اقتدار وابهت خود را داشته باشدو مکانی بازدارنده و عبرت آموز تلقی گردد. وی وجودنظم و انضباط را لازمه نظام زندانبانی دانست واعلام داشت با استقرار نظم وامنیت در زندان ورعایت حقوق شهروندی زندانیان ,اقتدار زندان پابرجا خواهد ماند.

علی بیات در پایان این بازدیدضمن تشکر از حضورهیات قضایی   اظهار داشت: اقدامات ارزشمندی در راستای اصلاح وتربیت زندانیان در این زندان در حال اجراست وی روی آوردن به بهره گیری از علوم نوین روز وتلفیق آن با مسائل دینی واخلاقی را در اصلاح وتربیت زندانیان بسیار مؤثروتأثیر گذار  دانست . وی بیان داشت  بدلیل در ارتباط بودن مداوم قضات با مددجویان بازدید ها و جلسات بصورت  مدون هر دو ماه یکبار برگزار  می گردد.در پایان  بازدیدکنندگان از برنامه های صورت پذیرفته در زندان ابراز خرسندی نمودند .

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*