اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / تلاقی اشکها و لبخندها در آستانه ي بهار در اردوگاه استان

تلاقی اشکها و لبخندها در آستانه ي بهار در اردوگاه استان

در آستانه ي سال نو تعدادي از فرزندان تحت پوشش بهزیستی مددجویان، با پدرانشان در فضایی صمیمی و عاطفی با یکدیگر دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه استان علیرضا مهدویان منش مدیر اردوگاه در تشریح این خبر گفت: باز هم خداوند توفیق را رفیق راهمان کرد تا براي لحظاتی هر چند کوتاه اما به یادماندنی، واسطه ي زدودن غبار غم از چهره ي معصوم کودکان بی سرپرست باشیم.

مدیر اردوگاه اظهار داشت: همه ساله و در آستانه ي سال نو تلاش میکنیم تا بتوانیم شرایطی فراهم کنیم که فرزندان تحت پوشش بهزیستی مددجویان بتوانند در محیطی آرام و بدون استرس لحظاتی را در کنار پدران خود سپري کنند. امسال نیز با توفیقات خداوند متعال توانستیم در همین ایام با هماهنگی هاي به عمل آمده با موسسه ي سرمد و اداره بهزیستی مشهد مقدس تعدادي از فرزندان تحت پوشش بهزیستی را به آغوش پدرانشان برسانیم.

مهدویان منش افزود: با توجه به اینکه کودکان بی سرپرست از سایه ي مهر و عطوفت پدر و مادر محروم هستند  ، بر ماست که به عنوان عضوي از جامعه به فراخور حال و موقعیت خود اشکی از دیدگان آنان پاك کرده و غمی از دلهایشان بزداییم و دردهایشان را مرهمی باشیم.

وي در ادامه اظهار داشت: توفیق شاد کردن دل انسانها به خصوص کودکان از موهبتهاي الهی بوده و ما باید در تمامی شئونات زندگی این مهم را سرلوحه ي خود قرار داده و با طلب استمداد از ذات اقدس باري تعالی و تأسی از معصومین(ع)  همواره در مسیر دستگیري از نیازمندان و دردمندان پیشرو باشیم.

وی خاطرنشان کرد: ان شاالله به زودي میزبان تعداد دیگري از فرزندان تحت پوشش بهزیستی از سایر شهرستانها در اردوگاه خواهیم بود.

شایان ذکر است این دیدار در فضایی عاطفی و صمیمی در میان اشکهایی که به پهناي صورت پدران ریخته و لبخندهایی که بر گونه ي معصوم کودکان نشسته بود حال و هوایی خاص به خود گرفت.

در پایان این دیدار هدایایی به رسم یادبود به فرزندان مددجویان اهدا و از خدمات مربیان و همکاران موسسه سرمد تجلیل به عمل آمد.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*