اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / مددجویان اردوگاه استان با هفتسین قرآنی به استقبال بهار رفتند

مددجویان اردوگاه استان با هفتسین قرآنی به استقبال بهار رفتند

مددجویان اردوگاه حرفه آموزي و کاردرمانی استان با برپایی سفره هفت سین قرآنی خود را براي استقبال از سال نو و بهار آماده  کردند .

به گزارش روابط عمومی اردوگاه استان علیرضا مهدویان منش مدیر اردوگاه گفت: تشکیل اندرزگاه قرآنی در اردوگاه با خیر و برکات زیادي همراه بوده است که می توان به افزایش قابل توجه از مددجویانی که با قرآن کمترین آشنایی را نداشتند و اکنون به صورت مستمر در جلسات آموزشی و قرائت قرآن شرکت نموده و مشغول فراگیري هستند اشاره نمود.

وي در ادامه افزود: همچنین بسیاري از مددجویانی که پیشتر با قرآن آشنایی مختصري داشتند تحت توجهات خداوند و به برکت قرآن امروز به راحتی قرآن را تلاوت نموده و حتی برخی از آنها حافظ بخشهایی از قرآن نیز شده اند.

مدیر اردوگاه اظهار داشت: اکنون نیز در آستانه عید نوروز مددجویان براي شکرگزاري به درگاه حضرتحق هفت سین قرآنی را به نمایش گذاشته اند.

مهدویان منش با تاکید بر جذب بیشتر مددجویان به قرآن گفت: ما نیز در اردوگاه مشوق هاي مختلفی براي جذب مددجویان و گرایش بیش از پیش آنان به قرآن داده ایم و به حمدالله نتیجه کار مطلوب بوده است. وي اظهار امیدواري کرد که در سال آینده تعداد مددجویان قرآنی در رشته هاي مختلف از جمله حفظ، قرائت، روخوانی و روانخوانی نسبت به قبل افزایش یابد. شایان ذکر است طی مراسمی با حضور مسؤولین پس از رونمایی از هفت سین قرآنی از فعالان قرآنی نیز تقدیر به عمل آمد .

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*