اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / مراسم تکریم و معارفه مدیر زندان مرکزی مشهد

مراسم تکریم و معارفه مدیر زندان مرکزی مشهد

مراسم تکریم و معارفه مدیر سابق و جدید زندان مرکزی مشهد باحضور معاونین اداره کل ،حجه الاسلام موسوی مهر معاونت قضایی و نمازی معاونت سلامت ، اصلاح و تربیت ،روسای ادارات حفاظت اطلاعات و بازرسی اداره کل زندانهای استان ، معاونین دادستان ، جمعی از فرماندهان نظامی، انتظامی و امنیتی ،مدیر عامل انجمن حمایت ،ستاد دیه ،بنیاد تعاون،و روسای ادارات زندان های تربت جام و کانون اصلاح و تربیت و واحدهای ستادی زندان مشهد ، برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی زندان مشهد درابتدا پس از قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی، عرض ارادت به صاحت امام مهربانی ها ،ولی نعمت همه ما با پخش صلوات خاصه آن حضرت ، مظفری مدیر اسبق: ضمن خیر مقدم و تبریک سال نو از همکاران خدوم و زحمتکش زندان مشهد تشکر و به ارائه آمار و فعالیتهای واحدهای مختلف اداری،فرهنگی،قضایی و انتظامی در طی دو سال مدیریت خود در سمت مدیر زندان پرداخت .

در ادامه دکتر عندلیب معاون دادستان مشهد ضمن ابلاغ تقدیر و تشکر صادقی دادستان مشهد ، از زحمات مظفری ، همه همکاران زندان و مجموعه قضایی را به همت و تلاش در رفع امور قضایی مددجویان و خانواده های آنان توصیه و تاکید و از انتخاب شایسته اشجع بعنوان مدیر موفق در استان ابراز خرسندی نمود .

حجه الاسلام موسوی مهر : امروز مراسم تکریم و معارفه دو نفراز مدیران متعهد و ولایت مدار در زندانهای استان است که در عرصه مدیریت زندانبانی دارای تجارب و سبقه مدیریتی موفق و در خور شایسته می باشند. مظفری از مدیران آگاه در عرصه مدیریتی استان بوده که در طول خدمت نهایت رضایت را از دستگاه قضایی و اداره کل داشته و همچنین اشجع مدیر جوان ،توانمند پرتلاش و سختکوش استان و حتی در سطح زندانهای کشور میباشد .

در ادامه اشجع مدیر زندان ضمن خیر مقدم به مدعوین و معاونین اداره کل و دادستان مشهد ،به نقش سازمان زندانها در بعد از انقلاب پرداخت و گفت: ما میتوانیم ادعا کنیم که سازمان زندانها در ۳ مولفه اصلی جامعه یعنی عدالت ،امنیت و حوزه اصلاح و تربیت نقش بی بدیلی ایفا کرده ،دکترین ما در حوزه اصلاح و تربیت فرمایشات مقام عظمی ولایت حضرت امام خامنه ای است که امر نمودند توجه جدی به امور معنوی در زندانها داشته باشید.امروز ما میتوانیم با قاطعیت اعلام کنیم که تلاوت قرآنی که در زندانها انجام میشود و آموزش های احکام دینی که در حال انجام است خیلی بیشتر از مساجد سطح شهرهای ماست .

درخاتمه معاونت مدیر کل زندانهای استان با اهداء لوح تقدیر از زحمات چندین ساله مظفری قدردانی و حکم انتصاب مدیریت جدید اشجع را اعطاء نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*