اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / بازدید روسای دادگستری، دادستان و قضات شعبات حقوقی و جزایی دادگستری شهرستانهای سبزوار، خوشاب، داورزن و ششتمد از زندان ‏سبزوار

بازدید روسای دادگستری، دادستان و قضات شعبات حقوقی و جزایی دادگستری شهرستانهای سبزوار، خوشاب، داورزن و ششتمد از زندان ‏سبزوار

به گزارش روابط عمومی زندان سبزوار در راستای رسیدگی به امور زندانیان و کاهش جمعیت کیفری قضات دادگستری شهرستان سبزوار از زندان بازدید و با زندانیان این شهرستان به صورت حضوری گفت‌و گو و مسائل و تقاضاهای آنها را بررسی نمودند.

در این بازدید روسای دادگستری، دادستان و قضات شعبات حقوقی و جزایی دادگستری شهرستانهای سبزوار، خوشاب،داورزن، ششتمد با همراهی محمد بسکابادی رئیس زندان از قسمت‌های مختلف بند مرکزی بازدید نمودند. در ادامه بازدید هیأت قضایی با استقرار در نمازخانه بند مرکزی با زندانیان حوزه قضایی خویش دیدار چهره به چهره داشته و از نزدیک مستمع سخنان ، امور و درخواست های قضائی آنان شدند و دستورات لازم را در خصوص رفع موانع پیش رو را صادر نمودند .

محمد بسکابادی رئیس زندان ضمن تشکر از تعامل و همکاری خوب فی مابین مراجع قضایی با زندان از آثار مثبت حضور قضات در زندان و گفت‌وگوی چهره به چهره با مددجویان را کاهش مشکلات روحی روانی مددجویان و در نتیجه  کاهش رفتار های پر خطر در زندان برشمرد .

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*