صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / بازدید‎ ‎قضات‎ ‎از‎ ‎اردوگاه‎ ‎حرفه‎ ‎آموزي‎ ‎و‎ ‎کاردرمانی استان‎ ‎‏۳۰‏‎ ‎درصد‎ ‎افزایش یافت

بازدید‎ ‎قضات‎ ‎از‎ ‎اردوگاه‎ ‎حرفه‎ ‎آموزي‎ ‎و‎ ‎کاردرمانی استان‎ ‎‏۳۰‏‎ ‎درصد‎ ‎افزایش یافت

با بررسیهاي به عمل آمده، حضور و بازدید قضات در سال ۹۶ از اردوگاه استان نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۳۰ درصدي به همراه داشته است.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه استان، علیرضا مهدویان منش با اعلام این خبر گفت: بازدید قضات و مقامات قضایی آثار فراوانی به همراه دارد که یکی از آنها کاهش جمعیت کیفري زندانهاست که این حضور در سال ۹۶ قریب به سی درصد رشد داشت.

مدیر اردوگاه اظهار داشت: تعداد ۲۳۲ نفر از روساي دادگستري، دادستانها و قضات در سال ۹۶ از اردوگاه استان بازدید داشته اند که در این بازدیدها علاوه بر رسیدگی به درخواستهاي حقوقی و قضایی زندانیان، با اقدامات قابل تحسینی که در اردوگاه براي جامعه مددجویان و خانواده هاي آنها صورت می گیرد آشنا شده اند.

وي در ادامه خاطرنشان کرد: حفظ و افزایش روحیه امیدواري در مددجویان، ایجاد آرامش در محیط ندامتگاه از دیگر ثمرات این بازدیدها میباشد که رویکرد قضات را نسبت به مجازات حبس تغییر داده و آنان را به استفاده از آراي جایگزین ترغیب می کند.

مدیر اردوگاه در پایان سخنان خود از تدوین برنامه زمان بندي بازدید قضات در سال ۹۷ جهت استمرار این حضور و شتاب بخشی رسیدگی به امور مددجویان خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*