اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / تجلیل‎ ‎از‎ ‎بازنشستگان‎ ‎و‎ ‎پیشکسوتان‎ ‎اردوگاه‎ ‎استان

تجلیل‎ ‎از‎ ‎بازنشستگان‎ ‎و‎ ‎پیشکسوتان‎ ‎اردوگاه‎ ‎استان

همزمان با سالروز میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت ولیعصر(عج) و روز معلم در اردویی فرهنگی با حضور مدیر، مسؤولین و جمعی از پرسنل و سربازان وظیفه از بازنشستگان و پیشکسوتان اردوگاه حرفه آموزي و کاردرمانی استان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه استان در ابتداي این مراسم حجت الاسلام رضایی پور با عرض خیر مقدم به میهمانان و مدعوین پیرامون فضلیت ماه شعبان و ولادت حضرت قائم(عج) مطالبی را بیان و در ادامه با دعوت از خطیب توانا حجت الاسلام فیض آبادي برنامه هاي مفرحی به اجرا درآمد. سپس از کارکنانی که اخیراً به مقام بازنشستگی نائل آمده اند به پاس سی سال تلاش بی وقفه با اهدا لوح و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

علیرضا مهدویان منش مدیر اردوگاه استان در این مراسم با بیان اینکه بازنشستگی فصل جدیدي از زندگی انسان را ورق می زند و آغازي براي زندگی با شیوه و ایده هاي جدید می باشد اظهار داشت:  امیدوارم این دوره جدید از پربارترین و با نشاط ترین مراحل زندگی پر عمرتان باشد ، زندانبانی در واقع یک علم نانوشته است که در ابتداي خدمت صادقانه نهال عزت آن کاشته و در انتهاي خدمت عاشقانه به منسه ظهور می رسد.

وي با قدردانی از تلاش ها و زحمات کلیه کارکنان، تلاش و خدمت صادقانه در نظام زندانبانی را حرکتی استوار و بیاد ماندنی بیان کرد و گفت : استفاده از تجربیات و مهارت هاي افرادي که بیش از ۳۰ سال خدمت در دوران مختلف زندانبانی حضوري مستمر داشته اند، نیاز امروز کارکنان در این عرصه مهم است.

در ادامه به منظور تقویت روحیه سربازان و پرسنل و ارج نهادن به زحمات آنها برنامه ها و مسابقات ورزشی متنوعی برگزار و از نفرات برتر با اهداي جایزه تقدیر شد.

مدیر اردوگاه در پایان برگزاري چنین اردوهایی را موجب ایجاد نشاط و شادابی در روحیه سربازان و پرسنل دانست و تصریح کرد: کار در محیط زندان از حساسیت ویژه اي برخوردار است که با پیش بینی چنین برنامه هایی می توان به تجدید روحیه و تقویت قواي فکري پرسنل و سربازان کمک شایانی نمود.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*